udes na pružnom prelazu

udes na pružnom prelazu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo nakon slupanog golfa koji je bio moj prvi ovakav rad napravio sam još jedan...Sad je razbijena Opel Corsa OPC,do saobraćajke je došlo na pružnom prelazu jer radnik koji kad naiđe voz  treba da ručno spusti rampu u to vrjeme je ošo na ćevape i jednu ljutu kod hašima :D,corsa je u trenutku kad je naišo voz stajala djelimično na pruzi jer je njen vozač iskrivio felugu te se nije mogo kretati,dok se pokušavao bezusješno pokrenuti naišao je voz a on je istračo iz auta i s nevjericom gledo kako njegov auto se raspada u tri djela na slici se vidi prednji i zadnji dio dok je pod i ostatak djelova iza voza i malo vire u desnom ćošku :lol:
original



rezultat svega :icon_eek::D


1600x1200 znači velka slika :icon_biggrin:
 
Član
joo.. al voz malo drugacije presjece.. egal fino je ipak voljela bi da sam i ja ikako tako vjesta u ps-u :S
 
bit ces vjesta, imas dobrog ucitelja..
hebiga, sve mi nekako vodeno ispalo. za u muduce. alu felge ces rjetko vidjeti kako se saviju nakon stravicnog udara. ili ostanu citave ili puknu ko' komad stakla. eto ti ideje za poboljsanje! :)
 
Član
jes malo čudno prepolovita moram naći slika od udesa auta i voza jer sam ovo napravio napamet :D
 
Član
malo "zdropitiji" ako ta rijec postoji hahaha..

Unfall%20%20Lichtsignal_png.jpg
 
Član
hehe
dobro si je udesio,svidja mi se ova ideja sa skrsenim autima...originalna...iako se primjeti da nije bas realno..al nije lose odradjeno...a uvod ti je extra;)
 
Član
Ne znam za vas ali aj klepan onaj sparco sic sto stoji pored pruge pa si ga vi natezite jel realno ili ne :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top