Udes kod robne kuće u Kreki - TUZLA

Udes kod robne kuće u Kreki - TUZLA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend







U ranim jutarnjim satima 6. novembra (02:50) u tuzlanskom naselju Kreka (Miladije) dogodila se saobraćajna nesreća uzrokovana neprilagođenom brzinom. Automobil (Alfa Romeo) registarskih oznaka 186–J–771, izletio je sa kolovozne trake, oborio stub ulične rasvjete, a zatim je nakon prevrtanja udario u objekat Poliklinike Azabagić.

Iako se na slikama koje smo dobili vidi potpuno uništen automobil, vozač Kenan Ć. rođen 1987. u Tuzli i suvozać Aleksandar M. rođen 1988. u Tuzli, zadobili su lakše tjelesne ozljede konstatovane od dežurnih ljekara UKC - Tuzla. Pričenjena je velika materijalna šteta.
 
Član
ovu dvojicu su samo vile i vilenjaci pronosali pa su prosli sa laksim ozljedama...nek im je skola za ubuduce.......dobro je da se ovako zavrsilo da nije niko stradao...
 
sreća dobro su prošli ali je i klinika dobro nastradala vidi stub od betona se razvalio što će ga oderat po ušima za odštetu
 
Član
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj pa sinoc na pumpi u slavinovicima od 11 do pola 3 stojali pili pive... bio i davor s kedijem a moj auto osto na omv-u i ajde ovi mene da odvuku po moj auto kena s alfom i ganja on i davor niz magistralu i ja izadjem predjem cestu po svoj auto i kuci... znao sam da im se nesto dogodilo imo sam osjecaj taakav citavu noc... sanjo sam sudare... grrrrrrrrrrrrrr dokle vise....


alfa nije uopste njegova bila nego od momka sto je bio s davorom u kediju samid se zove... pa sta im bi da divljaju jos popili jbg sto nisu mogli normalno vozit i kuci otic i haj da je ovo bilo na putu kuci nego se isli vozat u miladije...


evo jos jedna slika da se vidi da su ih vile pronosale... za nepovjerovat da niko nema povreda...

 
Početnik
boze, je li moguce da sam ove momke juce u vise navrata vidjela u tuzli... posljednji put oko 2, negdje na skveru, pa poslije na juznoj... gledam alfu (edit: napisah astru... boze budale! izgleda to od puste zelje da uzmemo astru hihihihih), bas mi je bila lijepa...

eeeee, pamet u glavu, nemojte jurcat... srecom pa njih dvojica dobro...
 
pa koji su ovo nafakasi hvala Bogu pa su se izvukli sa laksim posljedicama al ne mogu da vjerujem da su ovo prezivili fkt od auta niss nije ostalo ne mogu da vjerujem pa ovo ma nema dalje
 
N

nenad

Ja stvarno neznam kako su zivi ostali! Pa od auta nista nije ostalo!
 
Alkohol + Volan ne idu nikako da si Bog...Ni najvecim majstorima soferije ne polazi za rukom to...Ali hajde to dokazi VRLIM SOFERIMA:icon_mad:Imali su srece vise nego su i visoki i teski...Jutros sam prosao pored, strahota...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top