Udes Bosanska Gradiška

Udes Bosanska Gradiška

Član
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju oko 23 sata u prigradskom naselju Brstovčina kod Bosanske Gradiške, niko nije povrijeđen, iako je šteta na oba automobila totalna.
Do sudara automobila Mercedes i Rover došlo je prilikom uključivanja u saobraćaj i to kada je u punoj brzini u Mercedes kojim je upravljao
Srđan Matavulj iz Bosanske Gradiške udario Rover, nikšićkih registarskih tablica, koji se kretao iz pravca Banja Luke, piše Dnevni avaz.
Oba polupana automobila dovezena su radi vještačenja pred Policijsku stanicu u Bosanskoj Gradišci čiji su pripadnici obavili uviđaj.
5506e34b-5d80-4d07-8c19-1768b0094cfb-polupani-mercedes-001-718x446.jpg

5506e3c5-389c-428b-9a84-1794b0094cfb-slike-052.jpg


Sreca u nesreci da niko nije povrijeđen.
 
BHT Ovisnik
A covjeceee. Sta ti znaci novije i vece auto sto se tice sigurnosti. Koja sreca za vozace. Uvijek bih koliko financije pruzaju uzimao sto vece auto, od malih kao punto i sl imam klaustrofobiju, samo gledam da tko ne udari.
 
Putovanja.ba
Administrator
Nek je ziva glava. Dobro je prosao s obzirom da je ovo bio dobar udar.
 
Član
Valjda je vozač Rangea je rekao da je vozio 150+kmh , tako da ga Srđan nije ni mogao vidjeti kad se uključivao na cestu.
 
Možda je vozio toliko ali sami udar nije bio pri više od 50 km/h, najmekši dio bilo kojeg auta je upravo ovaj gdje je udaren Mercedes. I najviše smrtnih slučaja ima u bočnim sudarima. :(
 
Član
Ja ja ...al pogledaj Rovera koliko je sjeban...nema sanse da pri 50 km na sat ovoliko se on osteti
 
Ja ja ...al pogledaj Rovera koliko je sjeban...nema sanse da pri 50 km na sat ovoliko se on osteti

Napravljen je da svi pokretni dijelovi karoserije budu zgužvani ili otpadnu zbog aktivne sigurnosti i apsorbiranja sile udarca, zato je tako "sjeban"
Pogledaj kolika je grdosija od auta, da ga je udario sa 100 proletio bi kroz Mercedesa bez obzira što je i on kao tenk. Tu na spoju vrata svako je auto najmekše. Ne treba se zavaravati samim dimenzijama auta.
 
Top