Udes BMW 645CI

Udes BMW 645CI

Član
Ovde u Austriji zakon od 1 Novembra do 15 Aprila zimske gume obavezne ali ako je poledica ili snijeg na cesti. Kad ga je razbio dan bio suncan ali najvjerovatnije kad se desio udes bila poledica. Covjek krenuo na posao 7 Sati ujutro. Momak inace iskusan vozac 36 mu je godina . Nije mu prvo Auto preko 200 konja. Ali kosto neko napisa gore ovde se vidi kako se brzo desi nesreca tako reci bezveze. Nove gume ljetne i felge montirao momak prije 10 Dana . Inace BMW stoji zimi u garazi. Zimi vozi Golf 6. Sta mu bi pa uze tog jutra BMW a neznam. Uglavnom osiguranje uvijek trazi dlaku u jajetu da nekako neplati stetu.
 
Član
Sve to meni jasno,vidjao sam I skuplje I brze aute u istim situacijama,al nije mi jasno koja je poanta objave?da se neko divi stucenom bmw-u ili da ga mozda zalimo ili se prodaje kosto su kolege rekle,ja ili sam manit ili ne kontam bit...
Poenta je da skrenem paznju kako se nesreca brzo moze desiti i da se glave gube brzo i jeftino. Ja kad sam u bosni frajer se izbacuje sa golf 2 dizel i prelazi mene i jos dvojicu igra ruski rulet sa zivotima drugih. ja sa 250 konja nesmijem da rizikujem a on ko fol moze da odradi. I onda se cudimo sto svaki dan u novinama po 3-4 nove posmrtnice objavljene. I nedaj boze da se divim necijoj nesreci.
 
Top