Udes ˝Audia A6˝ i ˝Škode Octavia˝ na Bulevaru

Udes ˝Audia A6˝ i ˝Škode Octavia˝ na Bulevaru

Član
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u ponedjeljak oko 21 sat u ulici Maršala Tita, na raskrsnici na Bulevaru u Tuzli, pričinjena je materijalna šteta na vozilima, no na sreću nije bilo teže povrijeđenih.

U saobraćajnoj nesreći su učestvovali dvadesettrogodišnji Žarko M. iz Tuzle koji je upravljao automobilom ˝Audi A6˝, hrvatskih registarskih oznaka,(RI-363-RZ) i šezdesetšestogodišnja Šehzija N. iz Tuzle koja je bila za upravljačem automobila ˝Škoda Octavia˝(T66-M-187).

U MUP-u TK su nam potvrdili da su vozači zadobili lakše tjelesne povrede, dok je suvozač iz automobila ˝Audi A6˝ osamnaestogodišnja M.Š. zadobila povrede o čijem stepenu se ljekari u UKC-u Tuzla nisu izjasnili. Uviđaj na mjestu događaja obavili su službenici policije PS Centar.
 
Član
bilo je sinoc svega na tuzlanskim saobracajnicama...

i jedna mlada dama je golfom 2 oborila banderu na juznoj oko 12 pri tome napravila opsti haos i totalku nad golfom...

vidio sam i oko 3 ujutro kad sam isao iz lukavca povecu saobracajku vise junuzoviceve pumpe... ucestvovali fiat punto, opel kadet i ja mislim auto/motor koji je zavrsio u jarku te nisam ni vidjeo shta je...

na ircu isto nije bilo rasvjete a kod nas kad nema rasvjete znaci da je neko skinuo banderu stoga nebi me cudilo da je i dole neshto bilo...
 
Član
Sta je vama Tuzlacima u zadnje vrijeme, na cemu ste? :icon_eek:
Dobro je da nema teze povrijedjenih, mada ovi u skodi ako nisu bili vezani, nisu mogli bas tako bajno ni proci...
 
meni nije jasno nikako kako se desilo ovo na bulevaru sinoc...al et...a ova na magistrali je skrsila golfa, pjana bila sama cura, al nije lose prosla s obziromd a je golf sav naprijed razbijen da je motor mako intrument tablu i da su se a-stubovi pofino slomili...al ipak je izmedju volana i sjedista ostalo nekih metar lufta tako da sumnjam da je podrobilo...momci su je izvukli iz auta i bila je pri sebi, glavom ej opalila u sajbu najvjerovatnije...odma pocela galamit vodite me dok nije dosla oplicija popila sam :icon_smile:
 
Član
a sto hoce tuzlu ovih danaaa,nesmijem ni otic dole vise postali ste ko divlji zapad sta je to poubijaste se :icon_sad:
 
Član
Ma Tuzla je cudo jedno vozaci zure ko manijaci a pjesaci preskacu tranzit samo tako,ovde tako da naord radi bilo bi svaki dan mrtvih glava.
 
Član
ma kad to pijani sjednu za volan i glume znam vozit dvostruko brze i dvostruko vidim ha jaaa sam sebe prestize :lol:;)
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
meni nije jasno nikako kako se desilo ovo na bulevaru sinoc...al et...a ova na magistrali je skrsila golfa, pjana bila sama cura, al nije lose prosla s obziromd a je golf sav naprijed razbijen da je motor mako intrument tablu i da su se a-stubovi pofino slomili...al ipak je izmedju volana i sjedista ostalo nekih metar lufta tako da sumnjam da je podrobilo...momci su je izvukli iz auta i bila je pri sebi, glavom ej opalila u sajbu najvjerovatnije...odma pocela galamit vodite me dok nije dosla oplicija popila sam :icon_smile:

kakva dama :D 3 trake slobodne ona potrefila banderu.... nije ona "popila" ona se onda nalilala do zla boga...


ovim magistralama u tz treba jos jedno 20 pjesackih mostova i bankine koje djele smjerove i tek onda ce postat sigurnije...

da naravno ZELENI VAL i da svi semafori rade 24/7 a ne da ih je pola pogaseno 24h a pola se ugasi iza 12... :pPP
 
Top