Ubacivanje sjedista od golf 4 u G2

Ubacivanje sjedista od golf 4 u G2

Član
imam prednja sjedista od 4 pa bi da ubacim u 2 prepravio sam one klizace sto idu u sinu al me sad buni kako da napravim na pocetku gdje onaj fabricki ima konus posto mi je puno visoko kad bi na ono zavario ovaj klizac od 4 slika 1. zaokruzeno crvenom bojom ako ima neko iskustva da pomognee hitno jee evo i slike klizaca sa sjedista od 4
11324135_861503830553965_1595100255_n.jpg
11655321_861503807220634_246356349_n.jpg
11647175_861503783887303_1786691831_n.jpg
11660412_861503347220680_1135683461_o.jpg
 
Član
JA sam u keca od četvorke ubacivao i prednje i zadnje, a radili smo i u dvojku, isti je sistem, režeš taj stari nosač i urežeš 2cm u dubinu dole i koliko je širok taj nosač na sicu, toliko široko, onda sa prednje strane pločicu jednu zavariš vertikalno i na njoj 2 ili 3 rupe izbušiš u zavisnosti da li ima kroz sredinu onaj osigurač ili ne i to je to, zavrneš i malo one točkiće obrusi na sjedištima ako su široki :D

Ako te šta još interesuje, pitaj :)
 
Član
nisam bas najbolje skonto al eto najbolje bi bilo ako neko ima sliku neku a nmg ovaj klizac sa sjedista nikako da skinem ima onaj granicnik al je nekako stavnjen ne moze nista da se odvrni ni nista jedino odrezat il nezz kako
 
Član
Ne diraš taj klizač na sjedištu, on ostaje, samo gdje je ova greda u podu što je uslikano i zaokrueno crvenom bojom, nju odsiječeš i urežeš prema dole znači 2cm u dubinu, da bude ravno sjedište, pošto ako ga postaviš samo tako, bit će zavaljeno nazad, dakle odsiječeš to, napraviš rupu u obliku kocke tu gdje je ovaj stari dio i sa prednje strane (strana prema volanu) zavariš ploču i u njoj izbušiš rupe kroz koje prođu šarafi iz tog dijela klizača koji stoji na sicu, taj što hoćeš da skineš i nju tako pričvrstiš i to je to, ne znam baš kako drugačije da ti objasnim jbg, malo je zapetljano za objasniti, ali je skroz jednostavno za ugraditi :)
 
Član
hvala ti drug sto se trudis da pomognes al ne razumijem kakvu plocu to nmg skontat kako mislis jbg (zavariš ploču i u njoj izbušiš rupe kroz koje prođu šarafi iz tog dijela klizača koji stoji na sicu, taj što hoćeš da skineš i nju tako pričvrstiš i to je to) ovo nije jasno
 
Član
ploču zavašiš na ovaj dio gdje su ove uške od starog sica i na nju pričvrstiš ovaj klizač sa sica kao što dođe u četvorke fabrički, evo lsika, ne znam kako da ti drugačije objasnim :) http://prntscr.com/7ljknf

Ovo plavo je ta ploča :)
 
Član
dobro drug skonto sam sta mi objasnjavas sutra idem kod jarana ima co2 aparat pa ce mo vidit kako ce ispasti moram nekako namjestiti al da ne rezem ove fabricke usi sto su na sasi slika ono zaokruzeno crvenom bojom ko zna mozda se nekad opet budu vracala od dvice pa da mogu opet nazad hvala ti drug ;)
 
Član
maa sta petljanises dzaba nosace osjeci i zavari ravno ko na dvici samo da udju a to ako bude visoko valjda ima sa strane papucica na sjedisu za spustanje i dizanje sjedista.
 
Član
MA to ti je neizvodivo što ti hoćeš al eto, jer je onaj dio na sicu fiksan i po njemu šina klizi,a ima za podešavanje, al bude zavaljeno nazad bez obzira ako digneš d aporavnaš, odeš u nebesa sa sicom :p
 
Top