ubacivanje rute u garmin (gpx)

ubacivanje rute u garmin (gpx)

BHT Ovisnik
pozdrav,sada za vikend idem na jednu manju turneju i preko Viamichelin sam skinuo rutu na komp.,skine se direkt za garmin navigaciju i spremi se u formatu .gpx,skinuo sam 3 razlicite rute i ubacio ih u garmin u folder GPX,ali kako to naci na navigaciji ili ih moram negdje drugo ubaciti,pomoc bi mi dobro dosla
hvala:icon_biggrin:
 
Član
Kako to skineš? Aj pa da probam na telefonu skontati.

EDIT: Nasao. Probacu sada da skonam.

Mislim da bi to trebalo biti Settings-Manage My Data-Routes. Ali nešto nije u redu sa ovim na Viamichelin. Napravio ja rutu bezveze od Sarajeva do Hrvatske, učitao u Garmin BaseCamp i on mi pokazuje samo Mostar, niđe veze. Probaj možda napraviti rutu preko BaseCamp.
 
BHT Ovisnik
ja sam napravio normalno rutu,idem za pag/novalju i usputne rute i stavio da se spremi za garmin isamo ubacio ovamo,al nemam odakle odabrat to :icon_confused:
 
BHT Ovisnik
ozivio forum:D
zna li netko,nezna, ocu li nocas ici ili ujutro pa mi je hićaaaa:123::cool:
 
Član
Pa ne kontam sta ce ti ove rute ikako :icon_question:
Jesi li gledo koliko ce te izac troskovi
 
BHT Ovisnik
karte skoro pa dzaba,pice vjerovatno mnogo:D goriva 120-150km,ne mislim ici autoputem,mislim ovamo na trilj,pa se spustiti do splita,moram do zadra,zatim za zrce,pa onda od tamo moram opet na Bungee na Maslenicu,pa onda gornji-donji Karin,pa u Drniš-Sinj pa kuci:D pa sam zbog tog napravio rutu da ubacim u navigaciju,ionako je besplatno, nek ima upaljena,nek bude radova il nesto:icon_biggrin:
 
Član
jel garmin na nekom tel
ako je nokia ubacis u folder gpx ili (route) i u programu na opcijama nadjes te rute vecinom je ikonica strelice i pise sacuvane rute,route layout tako vec a jesi probao da na tel sacuvas te rute to gdje ces da ides lakse ti je nego preko michelina
 
BHT Ovisnik
nemogu naci nikako rute sa michelina :/
uvijek sam se pitao kako napraviti rutu preko garmia,a nikada se nisam probao potruditi,sad usao u rute i uspio sam napraviti isto kao i sa michelina,uspio sam,hvala:cool:
 
Top