Ubacivanje el.podizača u Astru f

Ubacivanje el.podizača u Astru f

Član
Nedavno sam uzeo Astru f,i hoću da ubacim el.podizače.Eh sad,viđao sam one kod kojih se prekidači nalaze u vratima,i takvih sam par našao na piku,a ima isto kod jednog el.podizači ali se prekidači nalaze između sjedišta prednih.S tim se nisam susretao na ovom modelu ,pa da pitam ima li puno posla oko postavljanja tih istih prekidača između sjedišta i gdje dođu?Dosta jeftinije me ovi dođu što se stavljaju između sjedišta,da naglasim.
 
ja sam to kontao sebi ubaciti u astru,al mi se nesto neda,odnosno nemam vremena.Mislim da na novijim godinama dalaze sa prekidacima na vratima.Ja sam kontao uzeti tapacirunge zajedno sa prekidacima prozora i elektricnih retrovizora,ne bi to trebala biti neka cifra za ovo auto,maximalno 200KM sa svim,mozda i jeftinije.
 
Član
Kod mene je '98-o godište.Ja ih mogu naći za 100 km s prekidačima što su u vratima,plus tapacirunge nove,pa ću vidjeti kako i šta za ovo što idu na središnji greben,mogu li se tu staviti,a razliku para za felge da ostavim.
 
Član
kod mene na astri f su dosli fabricki ugradeni podozaci i prekidaci su na vratima.mislim da na sredini budu samo prekidaci za zadnja stakla.
 
Top