U saobraćajnoj nesreći u Lukavcu smrtno stradao Dino Alić iz Živinica

U saobraćajnoj nesreći u Lukavcu smrtno stradao Dino Alić iz Živinica

Član
Tridesetosmogodišnji Dino Alić iz Živinica smrtno je stradao u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila jutros oko 09:00 sati na magistralnom putu Tuzla – Doboj u naselju Bistarac, općina Lukavac.

“Do saobraćajne nesreće je došlo kada je Alić, pretičući jedno vozilo, prešao u suprotnu saobraćajnu traku i direktno se sudario sa kamionom, kojim je upravljao R.A.”, kazao je za RTV Slon glasnogovornik Kantonalnog tužilaštva Tuzla Admir Arnautović.

Tužiteljica, koja je obavila uviđaj, je izdala nalog da se obavi obdukcija tijela smrtno stradalog. Istraga je u toku.

345lcpi.jpg
 
Član
danas sam isao za Gracanicu.......gusta magla u Lukavcu ne vidi se 5 metara ispred....

otisao i vratio se..put blokiran i dalje...znao sam da je ovo u pitanju :icon_sad:
 
Član
R.I.P
Raja cuvajte se kamiona pogotov ovih sumskih, kiperica i slepera. Kipe i sumski su jake masine vecina je ih je visoka, njihovim vozacima nece nista bit zato slabo i obracaju paznju.

Jbg ovdje vozac kamiona nije kriv, ali ipak pazite se ja se lijepe se za gepek i preticu ko nenormalni jbg nece on svojih 500 i nesto konja drzat po strani nego gas do poda il tempomat na 90 pa sta obidje obidje......
 
Top