U bosni priveden Tajson

U bosni priveden Tajson

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SARAJEVO - Dvije djevojčice teže su povrijeđene u nedjelju naveče u centru Sarajeva, nakon što ih je upravljajući reno kliom udario Neven Crnogorčević (21), koji je vozio bez položenog vozačkog ispita, saopšteno je juče iz MUP-a Kantona Sarajevo.
Djevojčice teško povrijeđene

No, iz policije su potvrdili da nije sve na ovome ostalo, jer je na Crnogorčevića nešto kasnije upravljajući golfom 3 naletio brat jedne od djevojčica.

Prema policijskim informacijama, Crnogorčević je u nedjelju oko 22.30 u Ulici Zaima Šarca izgubio kontrolu nad vozilom, skrenuo u desnu stranu na trotoar, te naletio na trinaestogodišnje djevojčice D.A.i N.P., teško ih povrijedivši. Nakon toga izašao je iz vozila i uputio se prema naselju Breka, gdje živi, navodno da uzme dokumente.

"Međutim, njega je u Ulici Asima Ferhatovića vozilom udario i oborio na kolovoz Tajson Arsovski (19), brat povrijeđene djevojčice D.A", rekao je sagovornik iz policije, naglasivši da još nije utvrđeno da li je Arsovski namjerno povrijedio Crnogorčevića.

U policiji kažu da će Arsovski naknadno biti saslušan, a biće i vještačena vozila oba vožača, koji su testirani na prisustvo alkohola u krvi.

Biljana Jandrić, portparol Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS), juče je kazala da su djevojčici D.A. slomljene kosti glave i da je na Klinici za neurohirurgiju.

"Djevočica N.P. ima otvoreni prelom lijeve natkoljenice, a Crnogorčević prelom desnog skočnog zgloba i oboje su smješteni na Ortopedsku kliniku", kazala je Jandrićeva.

U MUP-u KS su kazali da se Arsovski, nakon što je vozilom naletio na Crnogorčevića, udaljio s lica mjesta, ali ga je policija pronašala u CUM sarajevskog kliničkog centra, gdje je u tom momentu bila njegova povrijeđena sestra.


zelim brzo ozdravljenje djevojcicama
 
Član
mogu mislit kak je to izgledalo
osveta malog kineza
al je tajson samo sebi policiju za vrat navalio,nista drugo
glup potez,mada razumljiv u takvoj situaciji
 
Član
tajsona znam extra je momak a kako ga je zakuco sa autom svaka cast...ma joj ja bi ga ubio iste sekunde da mi je sestru udario i jos bi se vratio u rikverc koji put
 

Eko

Član
nije mozda morao bas autom, mozda ga je mogao malo sakama "preslusati" :D ovako mozda gore prodje.
steta jbg :(
 
Član
eko legendo imas li sestru mozda...ja imam sestru i da mi je neko udari jebo moj zivot nije bitan ubio bi ga iste sekunde...znaci nije bitno sakama, autom ma bilo cim...nadam se da ce se brzo oporaviti i da ce sve biti uredu...
 
Član
I onda neko ubije tebe, onda neko tvoj babu tvog, onda amidža tvoj babu njegovog i tako dalje i tako dalje...

Nije ovo divlji zapad da se krvnom osvetom rješavaju problemi
 

Eko

Član
xzone je napisao(la):
eko legendo imas li sestru mozda...ja imam sestru i da mi je neko udari jebo moj zivot nije bitan ubio bi ga iste sekunde...znaci nije bitno sakama, autom ma bilo cim...nadam se da ce se brzo oporaviti i da ce sve biti uredu...

imam zato i kazem .. vec je nekolka puta bilo da sam morao neke momke "preslusati" samo nisam toliko nasilan da bih ga gazio autom ili cak "ubio" kao sto ti kazes.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top