Twingo i carbon folija

Twingo i carbon folija

Član
Pozdrav!
bacio sam pogled neki dan na nekog opela koji je cijeli izljepljen carbon folijom (valjda) uglavnom palo mi je napamet da bih mogao to uradit na svom twingu... inache je zlatne boje pa mislim da bi se s crnom mat carbon folijom savrseno uklopio.. napravio sam skicu...:
graphic1.jpg

eh sad mi interesuje ko je najjeftiniji da mi to odradi?
hvala!
:)
 
Član
kao sto je vec receno, najbolji ti je TAXI za ovo samo mi nije jasno zasto hoces da oskrnavis auto sa ovim, mislim, nije mi jasan obllk povrsine koju zelis da oblepis, uradi foliju na mestu gde je definisana linija karoserija, radi krov ili nesto drugo. Ovako ces samo baciti pare i zavrsiti u dragoj nam antituning rubrici. Imas twinga, auto koji se sa malo para moze perfektno odraditi ili unakaziti.

evo ti dokaz za to, na linku imas automobile koji deluju odlicno kada ljudi uspostave nekoliko promena za malo para, ali kada im dosadi auto i pozele nesto drugo, pocnu da prave Supre i Skyline od malenog twileta :smajli29:
http://www.twingotuningforum.de/
 
Član
Radi krov eventualno haubu a umjesto bocnih strana sto ces lijepit lijepit bolje uradi za te pare folije na stakla bolje ce biti ;)
 
Član
mah uradit chu ovo u slici.. pa chemo vidjet... samo dok se uhvatim vremna mislim da neche bit loshe a isto razmishljam i da se sav izlijepi... uglavnom poslao sam pp "TAXI"ju pa chemo vidjet u kontaktu sam i s par njih s pik.ba uglavnom javim vam se...

@deez eo bacio sam pogled na stranici i eo sha sam nashao:
http://www.twingotuningforum.de/mein-schwarz-oranges-baby-in-arbeit-t-6580.html
:)
samo sho je ovo previshe mislim da che bit ok...
 
Član
Nemoj ovo na krovu i haubi jebote, pun qrac jednih te istih automobila na cesti. Uradi nešto unikatno, potrudi se koliko god je to potrebno da izgleda neobično, interesantno i lijepo a da nije ebena kopija - ako ćeš već raditi :icon_biggrin:
 
Član
eh da, nek sam ja bio banovan zbog avatara...sho mi nitko prije nije rekao eejj baner ti je "vaki-naki"
:)
hajd nea veze da se vratim na temu... ima neki lik iz gracanice on radi 60 po kvadratu i vidio sam slike sho je radio, super radi... on mi trazi 410 KM, ima josh jedan iz sarajeva i on mi je sracunuo 480 KM sutra idem kod "TAXI"ja pa chemo vidjet...

ej da, ima i imitacija te carbon folije koja je za duplo jeftinije moze uradit....

btw nisam htio krov i sl zato sho svi to rade a sem toga imam i par ogrebotina pa chu s tim i malo prekrit to....
 
Član
ChiChaK je napisao(la):
eh da, nek sam ja bio banovan zbog avatara...sho mi nitko prije nije rekao eejj baner ti je "vaki-naki"
:)
hajd nea veze da se vratim na temu... ima neki lik iz gracanice on radi 60 po kvadratu i vidio sam slike sho je radio, super radi... on mi trazi 410 KM, ima josh jedan iz sarajeva i on mi je sracunuo 480 KM sutra idem kod "TAXI"ja pa chemo vidjet...

ej da, ima i imitacija te carbon folije koja je za duplo jeftinije moze uradit....

btw nisam htio krov i sl zato sho svi to rade a sem toga imam i par ogrebotina pa chu s tim i malo prekrit to....
IMITACIJA BRZO GUBI SARE SMECE ...
SA POPUSTOM 400 KM CARBON 3D
ETO I JAVNO VAKO DA SVI ZNAJU!!!
BTW SVIM CLANOVIMA BHT IDE POPUST....
 
Član
TAXI je napisao(la):
ChiChaK je napisao(la):
eh da, nek sam ja bio banovan zbog avatara...sho mi nitko prije nije rekao eejj baner ti je "vaki-naki"
:)
hajd nea veze da se vratim na temu... ima neki lik iz gracanice on radi 60 po kvadratu i vidio sam slike sho je radio, super radi... on mi trazi 410 KM, ima josh jedan iz sarajeva i on mi je sracunuo 480 KM sutra idem kod "TAXI"ja pa chemo vidjet...

ej da, ima i imitacija te carbon folije koja je za duplo jeftinije moze uradit....

btw nisam htio krov i sl zato sho svi to rade a sem toga imam i par ogrebotina pa chu s tim i malo prekrit to....
IMITACIJA BRZO GUBI SARE SMECE ...
SA POPUSTOM 400 KM CARBON 3D
ETO I JAVNO VAKO DA SVI ZNAJU!!!
BTW SVIM CLANOVIMA BHT IDE POPUST....

Svaka ti čast ;)

Btw, ne reče mi na kojem si stajalištu da naletim na krug :cool:
 
Top