Tuzla udes - 9:20

Tuzla udes - 9:20

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo upravo fotkano, ispred moje zgrade, znaci na raskrsnici kod Kule G. Golf 5 i Jetta taxi, po svemu sudeci taksi kriv.



 
Član
Mislio sam da govoris o udesu na Ircu, oko 8 sati mislim da je bilo, neki decko u crnom golfu 4 pokupio pjesaka, niije izgledalo dobro...mi smo tu prosli dosta brzo nakon nesrece, pjesak je lezao na cesti i dalje, krvi okolo, bilo ljudi oko njega, cekali hitnu.
 
ne mogu da vjerujem...ljudi se ispred mene sudarise...valjda se ovaj s golfom trkao kolko sam mogao da zakljucim a ovaj mu je izletio...usput na ircu je neko s crnim golfom udario pjesaka..sta je s pjesaka ne znam..
 
Deyo je napisao(la):
Jest' ovaj sa V često "zadav'o gaseve"...

eh i ja sam sad skontao ko je...taj nijednom nije normalno proso kraj mene...ali u ovoj situaciji ne nosi vecinu krivice, jer mu je ovaj oduzeo prvenstvo..
 
Legend
RCat je napisao(la):
cula sam da je pjesak (udes na ircu) podlegao na licu mjesta :icon_sad:

Dok sam slikao ovo, cuo sam komentar covjeka koji je zvao hitnu, jer u ovom udesu ima tesko povrjedjenih, iz hitne mu rekli kako voze nekoga, zauzeto im vozilo, u pitanju pjesak i umire,.. ozivljavaju ga u hitnoj, jer nemaju vremena ga kad pomjerit iz kola. Crnjak pravi.
 
Stradao je pjesak dole u Batvi...Prosao sam oko 22 35 vatrogasci peru lokve krvi:icon_sad:Crni Golf 4 sva sofer sajba razbijena stoji ukoso na trotoaru kao da je naletio na trotoar...A koliko sam uspio vidjeti na pjesackom prelazu je stradao...3 policijska auta, krim inspektor, vatrogasci, haos Boziji:icon_sad:
 
Član
Na Ircu pjesak je izletio pred auto,prelazio preko ceste u po raskrsnice...sva sreca pjesak je ostao ziv.....hitna nije vukla pjesaka nego je dosla 35 minuta nakon sto se sve desilo....obrazlozenje kazu da im je vozilo bilo zauzeto....
 
Super Moderator
a boze sacuvaj... a ovaj sa golfom eto gas gas i sta se desi... ne do bog nikom... a jetta se iskrivila sva
 
Član
e jbg moj extra dobar drug eldar pozegic s ovim golfom... steta izgleda da je golf jebeno razvaljen... al ajde za takve stvari postoji osiguranje... nadam se da nikom nije nista...



ajjj pa redzijev brat udario pjesaka na ircuu jooooj pa sta je ovo ljudi sve moji jarani nastradase u posljednjih par dana...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
e jbg moj extra dobar drug eldar pozegic s ovim golfom... steta izgleda da je golf jebeno razvaljen... al ajde za takve stvari postoji osiguranje... nadam se da nikom nije nista...



ajjj pa redzijev brat udario pjesaka na ircuu jooooj pa sta je ovo ljudi sve moji jarani nastradase u posljednjih par dana...

lol pike ovo eldar sudar imao ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top