Turkey..

Turkey..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
eo neke slike sa mog nedavnog posjeta turskoj (Istanbul, Adapazari, Ankara)

ima chunera i u ankari :D



ovak izgleda obicni prelaz preko auto puta :D





Bus stanica


prevozno sredstvo (vozio ga je 140tak jedno vrijeme) :cool:


i neke slike sa puta ankara-istanbul





Aerodrom


u Istanbulu odgovorno mogu reci da je najcesce auto na ulicama.. HONDA


spica


i chunerski semafori (al bi nama ovako dobro dosli za potezanje)



odbrojava crveno, kad dodje na 2sec pali se zuto i onda zeleno (koje takodje odbrojava, tak da uvijek znas kad ce prebacit) dobra fora..

et ugl to bi bilo to, bilo je nekih clipova, al ne mogu da ih nadjem :lol:
 
Član
bio sam u Istanbulu vise puta pa mogu reci da mi je i dosadio...prvi put na exkurziji davne neke godine a od skora sam mor'o svaki put provest par dana u povratku kuci i vracanju nazad...ima dosta dobrih auta nema govora...samo im je saobracaj nenormalan...sjest u taksi s nekim turcinom retardiranim je ko da si u diznilendu na vozicu smrti...uzas..nisu normalni...niko ne jebe nikog...a sto se tice samog grada ima se svega vidit al su digli cijene u pm...postali su preskupi..
 
Član
Ima u Istanbulu pijaca, prodaju čuning djelove na kilu... ubilo se za naših stajlera :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
najludji vozaci... na svijetu hahaha.... a najcesce auto koje sam ja primjetio je renault i fiati... svakakih oblika.... al sto si digli cijene u PM.... kao da si doso u monte carlo a ne istanbul.... btw nice pics... :lol:
 
Legend
ja sam trazio tih radnji, al nisam naletio, doduse ono u prolazu sam samo razgledao, bili samo 2 dana u istanbulu, pa nisam stigao.. vidio sam drama dobrih auta, samo sto voze k'o kreteni, pa ne mozes ufatit da slikas, ode odmah, a najveca im furka stavit xenone u maglenjake i zatamnit ga 2132132%, nema zakona :lol::lol:

ludilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top