turbo pomoc

turbo pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo vec nekolinko godina skupljam pare i odlucio sam da sebi kupim golf mk4 r32.Sada me zanima koji turbo da kupim kada budem kupovao auto.Znaci koliko bi kostao i koji,zartim me zanima koliko kosta chip,usis,koliko bi me to sve doslo bez auta.Hvala
 
Član
edo_benz je napisao(la):
bices zadovoljan i standardom :icon_smile:

;););) ili eventualno cip da stavis koji kosta 300 eura i kojim dobija 20-tak konja... ali ne kontam sta ce ti vise od 240KS na autu koje je tesko 1300KG al et...
 
Legend
covjek koji kupuje r32 a postavlja ovako banalna pitanja je..

sta vi mislite :D

krasbananko.jpg
 
Član
dobro si ti skupio pare, ja vec godinama planiram Lamba da kupim, al nikako da skupim pare:D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
covjek koji kupuje r32 a postavlja ovako banalna pitanja je..

sta vi mislite :D

otkud znas.. mozda co'jk ima pare a veze nema ni o turbu ni o autima.. ima i Alija B. porsche cayene a veze lik nema ni sta je porsche a kamo li sta drugo.. :icon_smile:
 
Legend
ne kupuju takvi r32, definitivno.. vec nesto sto bi mu donijelo neki prestizni status u drustvu i medju djevojkama.. ;)
 
Član
Sto se tako svi odmah primate ko saucesce:lol: mozda covjek stvarno hoce savjet a vi odmah neke teorije zavjere:D
 
Član
I meni ovo djeluje ko zajebancija, covjece kad kupis taj R32 pa postavis slike svog auta, onda ce ti mozda neko i dati dodatni savjet. Naravno i novce ces morati uvesti u igru, posto taj auto nema turbo, za turbo treba fino otvoriti novcanik. Cip i te sitnice nisu problem, znaci kad kupis auto, onda tema, do tada LOCK.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top