turbina na obicnom dizelu

turbina na obicnom dizelu

pozz raja,da vas pitam je li pametno prepravljati ww motor 1.6D, na 1.6 TD(turbina 51kw)sta je tu pozitivno sta negativno..unaprijed hvala na savjetima
 
Član
pogresio si mesto za temu. Mislim da ce ti svi reci da je mnogo pametnije kupiti taj td motor, a prodati taj obican;)
 
Legend
Pametno je, itekako..
jedini problem je sto kod obicnog dizela nemas dodatno podmazivanje unutar motora (pa nemoj pretjerivati sa gasanjem)
Drug je nedavno radio na kecu, turbo konverziju, treba ti druga izduvna,turbina,filter i kuciste filtera (sa crijevom), cini mi se i usisna da je drukcija, sve ostalo manje-vise odgovara..

Mislim da je i kod Lige bio obicni dizlo, pa je isao na konverziju, a svi znamo kako je njegov golf isao dok je bio u autu.. ludnica
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Pametno je, itekako..
jedini problem je sto kod obicnog dizela nemas dodatno podmazivanje unutar motora (pa nemoj pretjerivati sa gasanjem)
Drug je nedavno radio na kecu, turbo konverziju, treba ti druga izduvna,turbina,filter i kuciste filtera (sa crijevom), cini mi se i usisna da je drukcija, sve ostalo manje-vise odgovara..

Mislim da je i kod Lige bio obicni dizlo, pa je isao na konverziju, a svi znamo kako je njegov golf isao dok je bio u autu.. ludnica

i još veči hladnjak, koji je tu možda i najskuplji i još par điđa, sve u svemu neisplativo, puno jednostavnije je zamijeniti motor ;)
 
Top