TuningDay KA

TuningDay KA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Meni se ovo ne svidja, svaka cast ljudima koji su radili i to im je veliki respect za rad, al fakat ovo nebih na svoje auto nikad.
 
nije loše mislim zanimljivo je onome tko voli ovakav styl tuninga kod nas to slabo prolazi čak ispadne kao i antituning u svakom slučaju svaka čast na trudu
 
Početnik
Kod nas ima previse pametnjakovica koji u zivotu nisu mozda niti sjeli za volan a kamoli tunirali auto, ali su ipak kompetentni da raspravljaju, pametuju i trpaju u ''anti-tuning'' sve sto im dodje pod ruku (ovo je po njima isto za Anti T.), a za to vrijeme im je mk2 sa srezanim spiralama, prefarbanim celicarama i zvucnicima marke ''krestim jos malo, brzo cu crknuti'' idol..:icon_exclaim:
Koji samo paint brushevi, RESPECT!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
ova druga bembara,e36 valjda je premocna
ovi ostali manje-vise
paint je zestoka,u smislu kvalitete,iako meni nije nesto extra sto se tice dopadljivosti
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
Meni se ovo ne svidja, svaka cast ljudima koji su radili i to im je veliki respect za rad, al fakat ovo nebih na svoje auto nikad.

a onaj gepek iz honde
cini mi se da je prelude

mislim na stvari iz gepeka ja bi to slozio po svom:D
 
Putovanja.ba
Administrator
IGY je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Meni se ovo ne svidja, svaka cast ljudima koji su radili i to im je veliki respect za rad, al fakat ovo nebih na svoje auto nikad.

a onaj gepek iz honde
cini mi se da je prelude

mislim na stvari iz gepeka ja bi to slozio po svom:D

ojjj to mi je promaklo :D
 
Član
paint brushevi su do jaja, samo nesretno izabrani...recimo po meni bmw-u 5-aku bolje bi isao neki tamno crveni tonovi brusha na crnu podlogu, ovako malo "preveselo" ispadne...

Ali onaj zeleni mustang...joj sirovine, ost`o mi jezik na podu !!!
 
Član
ovdje su par lakirera + airbrushera izlagali svoje radove. pored lijepih, sa ukusom sredjeni su se nasli i "pretjerani".. svrha je ipak bila pokazati moguce radove sa lakom i brushom. tako da su neki modeli umjetnicki i ne voze se normalnim danom po cestama. na takvom sajmu sam ja naisla na "svog" brushera. dopala mi se hauba koju je uradio, na kojoj je razlicite materijale upotrijebio: pozlacenu foliju kao na onom aston martinu, mreze, platna, kamencice i jos toga, sve uradjeno U/POD lakom.
 
Član
bome...ufff
odlicno uradeni poslovi..takoder i meni je buba odlicna..tako bi nesto volio na svojoj kantici uraditi
 
Početnik
i meni se buba svidjela... ostalo.. hmm, ne svidja mi se, mada shvatam sta je potrebno za takvo nesto... interesantno za vidjeti, ali samo na tudjem automobilu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top