Tuning skutera-Tuzla??

Tuning skutera-Tuzla??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me ko u Tuzli radi dobro prepravke skuter motorica...Znaci da malo pojaca motoric..tj frizira..U pitanju je kineski skutercic Keeway..
Ako moze broj tel i kontakt osoba..
 
Član
tesko da mozes s njim ista uradit ja sam imo 50 ccm. mislim moze se al je skuplja pita nego tepsija za friziranje ti je aerox,runer,speed fight
 
Član
Dobro armin reče,a i kod ovih tipa aerox,runner i speed fight,koliko sam primijetio nikad nisi miran poslije takvog zahvata,uvijek moraš nešto čačkat..
 
Član
ma ovaj skutercic je ok ..meni recimo netreba top speed i da ide 80km/h..treba mi samo ubrzanje do 60 km/h da rijesi..jer ovaj skutercic krene fino i na nekih 30km/h isto kao da se ugusi...kao da izgubi snagu...a ustvari je problem u prenosu..kinezi jbg...:icon_smile:

edo_16v je napisao(la):
Ja ti mogu prodat xenon kit za Keeway. 90KM :icon_biggrin:
a sto me nasmija fino :lol:

evo ima u Zagrebu ljudi rade i to ekstra....
http://www.keeway.hr/pdf/MR_TuningFact50_kat2008.pdf
 
Član
Stavi auspuh sportski, neces nac original za nejga al uzmi neki polovan LeoVince i nek ti neko napravi prelaz i zavrni na stublinu, na kvacilu stavi tvrdje federe veliki centralni stavi i tri mala, i valjke malo lakse nego sad,ima da ide onda dobro, ostali tuning ti se ne isplati radit cilindar klip karike.... kao sto rekose kad uradis, racunaj da moras svake sedmice karike mjenjat ... bar sam ja tkao kad sam imo peugeota...
 
Član
te dijelove sto rade u zg mozes sve kupiti negdje i dati nekom majstoru da to ugradi i imas isto za manje para
 
Član
Ako ti nije frka dodes u Zivinice i ja ti pokazem gdje zivi momak koji prodaje svakakvu tuning opremu za scooter. Momak nema sta nema, a vrsi on i ugradnju dijelova. Ili ako hoces mogu ti dati njegov broj telefona pa da vidis s njim sta te interesuje.
 
Član
Reša je napisao(la):
Ako ti nije frka dodes u Zivinice i ja ti pokazem gdje zivi momak koji prodaje svakakvu tuning opremu za scooter. Momak nema sta nema, a vrsi on i ugradnju dijelova. Ili ako hoces mogu ti dati njegov broj telefona pa da vidis s njim sta te interesuje.

mislis na Stanka?
ja sam njemu vozio kad sam kupio aeroxa...nije isao al nikako i odem kod njeg , promjeni mu centralni ferder, lakse valjke,nove opruge i aerox leti, sve to kostalo manje od 40 KM, kod njeg sam jos dosta djelova kupio i stvarno je ok momak...
o kojem je keewayu rijec? jel 2t il 4t? moze se keeway sredit da ide ko lud, i ja sam imao keewaya...
ps. hoces li broj od momka? nisu zivinice daleko:)
 
Član
Jeste na Stanka sam mislio.
@ Damko - Stanko je stvarno extra, nema nikakvih china vam tam dijelova, nego bas sve original, kao yasuni, polini, MHR, stage 6 i to. Samo javni ako budes htio broj;)
 
Član
ma hocu broj...dajte broj Stanka pa da odem do momka...onaj link sto sam postavio to je extream tuning i to necu a i puno je love da ulazem..Bitno je samo malo osvjeziti..Resa..daj i svoj broj pa da se nadjemo tamo da popijemo kafu pa cemo otici do Stanka...
@boss_C200
keeway F-Act 2t.....
@lov2xlr8
hajde bolan dolazi ovamo...:lol:...ma vidjet cu sa ovim momkom u Zivinicama..ne treba meni ono sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top