Trzanje

Trzanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam znao gdje ovu temu da stavim , dal pod motor ili transmisiju pa et stavih pod transmisiju. Imam problem , ujutro kad krenem fax , kako god pustao kvacilo brzo , sporo , koliko god gasa dao auto trza , znam ga ostavit i po sat vremena da se zagrije prije nego krenem , i sve to tako fino trza dok ne dodjem na odrediste i parkiram . E sad kad zavrsim s obavezama i krenem (znaci auto bude parkirano jedno 2-3 sata) opet auto ide normalno niti trza , niti skace , sve normalno radi , temperatura motora u granicama normale , u cemu moze biti problem ? To mi se pocelo desavati od kako je pocela padat temperatura i to uglavnom ujutru.

P.S. Motor je benzin 1.6 , 16 ventila
 
Član
ispravno se kaze bobina

ako trza hladan motor provjeri regulaciju smjese kada je hladno, smjesa bi trebala biti automatski malo bogatija...tj. saug da li radi ili ne....
 
Član
mozda zna kolko je sati, pa te zeza...namjerno ujtru trza kad ti je bitno, a kad je normalno, onda normalno i ide...:D
 
Član
svijecice !? i mene isto zezalo... zamjenio svjecice sve ok, i bez obzira sto radi ok benzinac se se mora zagrijat ( citaj postici radnu temp) da radi kako spada...

Pozdrav
 
Član
sta je DeNe jesil rijesio problem... nije fazon postavit pitanje, dobit odgovori, rijesit stvar i otic, pa se ponovo vratiti kad nesta zaskripi... Forum je prije svega edukacionog karaktera koliko ja znam, a i ostali ce se samnom sloziti...
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
sta je DeNe jesil rijesio problem... nije fazon postavit pitanje, dobit odgovori, rijesit stvar i otic, pa se ponovo vratiti kad nesta zaskripi... Forum je prije svega edukacionog karaktera koliko ja znam, a i ostali ce se samnom sloziti...

Bas tako, svaka cast.
 
Legend
:) hehehehe
Al stoji ti ta Tepsija, sto jest jest, ako ti je neko pomogao u nekom smislu barem reci AFERIM :)
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
sta je DeNe jesil rijesio problem... nije fazon postavit pitanje, dobit odgovori, rijesit stvar i otic, pa se ponovo vratiti kad nesta zaskripi... Forum je prije svega edukacionog karaktera koliko ja znam, a i ostali ce se samnom sloziti...

Nisam jedno vrijeme imao net pa nisam mogao odgovorit , nisam uspio rijesit problem bez obzira sto sam sve zivo na autu promijenio , filter za gorivo , zracni filter , svjecice , itd itd

Jos jednom hvala na odgovorima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top