Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Trzanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeNe

Član
Učlanjen(a)
22.08.2007
Poruka
30
Reaction score
0
Poena
0
Nisam znao gdje ovu temu da stavim , dal pod motor ili transmisiju pa et stavih pod transmisiju. Imam problem , ujutro kad krenem fax , kako god pustao kvacilo brzo , sporo , koliko god gasa dao auto trza , znam ga ostavit i po sat vremena da se zagrije prije nego krenem , i sve to tako fino trza dok ne dodjem na odrediste i parkiram . E sad kad zavrsim s obavezama i krenem (znaci auto bude parkirano jedno 2-3 sata) opet auto ide normalno niti trza , niti skace , sve normalno radi , temperatura motora u granicama normale , u cemu moze biti problem ? To mi se pocelo desavati od kako je pocela padat temperatura i to uglavnom ujutru.

P.S. Motor je benzin 1.6 , 16 ventila

nismo

Administrator
Učlanjen(a)
02.01.2007
Poruka
2.638
Reaction score
61
Poena
38
Starost
42
Auto
a8, 200sx
pokusaj prvo s filterima za benzin...

legionar

Član
Učlanjen(a)
07.05.2007
Poruka
2.810
Reaction score
2
Poena
38
Starost
40
Auto
Peugeot 306
Kod mene je to isto bilo, procepio crijevo od dovoda goriva i zamijenio filter i to je to! ;)

Lexillium

Član
Učlanjen(a)
27.09.2007
Poruka
778
Reaction score
26
Poena
28
Starost
41
Auto
Passat 1.9 TDI
Moze biti od filtera,svijecica,kablova za svjecice ( ako ih ima) ,bombine,benzinske pumpe....

Kenno

Član
Učlanjen(a)
19.05.2007
Poruka
1.588
Reaction score
344
Poena
83
ispravno se kaze bobina

ako trza hladan motor provjeri regulaciju smjese kada je hladno, smjesa bi trebala biti automatski malo bogatija...tj. saug da li radi ili ne....

Faya_M5

Član
Učlanjen(a)
21.05.2007
Poruka
3.294
Reaction score
0
Poena
0
Starost
31
Veb sajt
byfaya.blogger.ba
mozda zna kolko je sati, pa te zeza...namjerno ujtru trza kad ti je bitno, a kad je normalno, onda normalno i ide...:D

tepSIJA

Član
Učlanjen(a)
02.01.2007
Poruka
956
Reaction score
12
Poena
18
Starost
35
Auto
/
svijecice !? i mene isto zezalo... zamjenio svjecice sve ok, i bez obzira sto radi ok benzinac se se mora zagrijat ( citaj postici radnu temp) da radi kako spada...

Pozdrav

tepSIJA

Član
Učlanjen(a)
02.01.2007
Poruka
956
Reaction score
12
Poena
18
Starost
35
Auto
/
sta je DeNe jesil rijesio problem... nije fazon postavit pitanje, dobit odgovori, rijesit stvar i otic, pa se ponovo vratiti kad nesta zaskripi... Forum je prije svega edukacionog karaktera koliko ja znam, a i ostali ce se samnom sloziti...

trizex

Član
Učlanjen(a)
27.03.2007
Poruka
7.715
Reaction score
8
Poena
38
Veb sajt
www.tuzlarije.net
Auto
BMW E34 530i
tepSIJA je napisao(la):
sta je DeNe jesil rijesio problem... nije fazon postavit pitanje, dobit odgovori, rijesit stvar i otic, pa se ponovo vratiti kad nesta zaskripi... Forum je prije svega edukacionog karaktera koliko ja znam, a i ostali ce se samnom sloziti...

Bas tako, svaka cast.

daki

Legend
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruka
8.846
Reaction score
230
Poena
63
Starost
37
Veb sajt
www.youtube.com
Auto
Ford Focus
:) hehehehe
Al stoji ti ta Tepsija, sto jest jest, ako ti je neko pomogao u nekom smislu barem reci AFERIM :)

DeNe

Član
Učlanjen(a)
22.08.2007
Poruka
30
Reaction score
0
Poena
0
tepSIJA je napisao(la):

Nisam jedno vrijeme imao net pa nisam mogao odgovorit , nisam uspio rijesit problem bez obzira sto sam sve zivo na autu promijenio , filter za gorivo , zracni filter , svjecice , itd itd

Jos jednom hvala na odgovorima.

Liquid89

Član
Učlanjen(a)
19.10.2007
Poruka
72
Reaction score
0
Poena
0
Starost
32
Probaj sa kablovima..razvodnom kapom...ako nije to onda su platine(mozda ima puno zazora)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8