Tribali

Tribali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sve shto treba da uradite je da skinete neki tribal u jpeg,gif itd.. formatu sa neta ili ako ste kreativni i znate da crtate u corel-u ili nekom drugom programu iscrtate svoj tribal!!!e sad za one koji ne znaju da koriste corel itd... trebalo bi znachi da skinu neki tribal sa neta ali poshto on nije vektorska slika vec jpeg postoji veoma lagan program za pravljenje vektora koji se zove (Inkscape-0.43-2.win32) i pomocu njega jpeg,gif slika mozhe biti vektor i to kad skinete program ubacite sliku i odete na PATH pa na TRACE BITMAP i tu imaju neke opcije ali je najbolje da trace-ujete po brightness-u mozhete da idete na preview i onda na ok i dobili ste vektorsku sliku(e sad za one koji ne znaju vektorska slika mozhe da se uvelichava bez gubitka kvaltieta slike za razliku od jpeg-a itd...!!! e sad kad ste dobili vektor valjalo bi izmeriti dimenzije automobila da bi ste mogli da nalepite valjano(ja sam merio po lajsni na vratima). posle dimenzija dolazi kupovina folije (ja sam kupio u difol-u kod arene. imaju razne folije kvalitetne) i zatim nadjete shtampariju koja ima cutter da vam iseche foliju po dimenziji. e posle ide sex treba vam leto ili garazha neka plastichna shpaklica(koju bi valjalo obavijti toalet papirom da ne bi pocepali foliju) treba da izmeshate vodu i sapunicu u prskalicu pa da lagano skidate foliju i prskate je(ali prethodno isprskate auto sa istom) i onda kad namestite tribal na zheljeno mesto (sa obzirom da klizi zbog sapunice ) sa shpaklicom izbacujete mehurice i vodu dok ne prilegne to bi trebao da traje otprilike 4 sata(tolko je meni trebalo) ali obavezno oprati auto pre da ne bi ostale tachkice od prljavshtine na tribalu. i time ste dobili tribale za oko 1000 dinara eto ja sam se sad isk*nj*o pa ako je nekog sluchajno interesovalo nadam se da sam pomogao
PS. sa inkscape programom ne mozhe se napraviti lepo slika u full color-u ili neka komplikovanija slika sa mnogo razlichitih kriva ona je za jednostavnije i jednobojne slike
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
puki pazi malo stavljas duple teme

maloprije sam rekao da nije do mene,nalazim se u računarskom centru-preveliko je opterećenje i non-stop prekida konekciju i ovaj j..eni kompjuter sam šalje mejlove!!!
 
Član
Najbolja kvaliteta je ako se sve odradi u Corel-u.
Ovdje(Zenica) printanje (lično mislim da bi kvaliteta mogla biti bolja sa svjetlijim bojama) je 5KM za veličinu papira A4. Isti ti vrše i brendiranje auta tipa caddy i sl.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top