trebam pomoc

trebam pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh vak imam pojacalo alpine




dva ovalna zvucnika na kojim pise sljedece

Nominal Power 40 w
Max power 80 w
Sensivity 92 db


dva okrugla na kojima pise sljedece

Max Power Rating 150 watt


eh jel imam ja neku sansu da sva cetiri zvucnika spojim na pojacalo i da imam glazbu kako treba


jbg ne razumijem se ja bas u ovo :S
 
Član
Ja se ne kontam bash previse,al mogu reci da bi trebalo moc bez problema, na slici ne vidim koji je model AMP-a pa ne mogu vidjeti specifikacije, al vidim da je 4x kanalno sto znaci da sve to mosh spojit,da radi normalno...
A Nominal Power ti je snaga koju zvucnik moze izbacit u svako vrijeme (stvarna snaga=RMS) a Max Peak Power ili Max Power, snaga koju zvucnik moze ibaciti u određenom vremenu....
Ako sam pogrijeso netko ce me vec ispraviti :)
 

Sky

Član
ma moze to bez problema, na svaki izlaz po jedan zucnik, samo nemoj previse pojacalo pojacavat da ne slilis zvucnike beze i da ti grce i to je to...
 
Član
mozes sve to spojit kako si i mislio, moraces se malo poigrat sa gainom da bi to sve bilo kako treba ... a sto se tice muzike, dobices sve osim niskih tonova ...
 
Član
eddo je napisao(la):
mozes sve to spojit kako si i mislio, moraces se malo poigrat sa gainom da bi to sve bilo kako treba ... a sto se tice muzike, dobices sve osim niskih tonova ...




ali imaju nisko niskotonci na ovim mojim zvucnicima
 
Član
nema bezz woofera nista;)
zavisi kakvu muziku slusas,ako slusas house recimo,ni ne treba ti woofer toliko,al ako slusas rap,hip-hop i slicne sa nizim frekvencijama,neces bas imat nekog ucinka bez woofera ;)
 
Član
edoze je napisao(la):
nema bezz woofera nista;)
zavisi kakvu muziku slusas,ako slusas house recimo,ni ne treba ti woofer toliko,al ako slusas rap,hip-hop i slicne sa nizim frekvencijama,neces bas imat nekog ucinka bez woofera ;)



slusam house naj vise



a imam i woofer JBL bure ono al zauzme mi citav gepek :S
 

IGY

Član
kad ti je eddo rekao da neces imati niske tonove, mislio je na tonove nize od 80 Hz i na one koji idu dosta nisko na recimo 30 Hz :D:D:D a to mozes postiti wooferima

dalje spoji te zvucnike svaki po jedan kanal
prednje na ch1 i ch2 zadnje na ch3 i ch4
zatim trebaju ti dva para chinceva, ili jedan pa da splitas na druga dva kanala,
prebaci na HPF i igraj se sa gainom, tj pojacaj muziku i dizi gain dok ne pocnu da krce (klipaju) zatim smanji malo gain i uzivaj u cistini zvuka ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top