trebam ispravit felge..info

trebam ispravit felge..info

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nedavno mi je napukla jedna felga al nista strasno zavarena je i sad je ok,ali na 3 felge mi je preko 50 gr balansa tako da bi ih volio sve 4 ispitat,provjerit i ispravit...bio bi zahvalan kad bi me neko uputio ko to radi gdje se nalazi i koliko to otprilike kosta ili da se jave osobe koje to rade


felge su 17",et 35,7,5 jota,5x1
 
Grude...pitaj za gorana covijek radi cuda za nista love...imao sam i broj negdje moram ga potraziti u kuci
 
Član
Ako si iz Zavidovica blizi ti je Hake,Visoko 061/755-961 ;)
Nedavno sam radio 17" i uzeo je 25KM po felgi.
 
Početnik
namikbh je napisao(la):
Ako si iz Zavidovica blizi ti je Hake,Visoko 061/755-961 ;)
Nedavno sam radio 17" i uzeo je 25KM po felgi.

hvala drug...taj hake je dobio vec 3 preporuke od clanova foruma mora de je dobar,,,znaci ide hake..hvala pozz
 
Početnik
mirsadgolf je napisao(la):
hake visoko i ja sam nosio svoje dobro mi je uradio.moje je radio za 60 km petokrake

cuo sam se sa g. senadom i kaze od 30 do 50 KM po felgi tako da najvjerovatnije idem njemu jer covjek je dobio preporuke od mnogih clanova foruma...pozz
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
mirsadgolf je napisao(la):
hake visoko i ja sam nosio svoje dobro mi je uradio.moje je radio za 60 km petokrake

cuo sam se sa g. senadom i kaze od 30 do 50 KM po felgi tako da najvjerovatnije idem njemu jer covjek je dobio preporuke od mnogih clanova foruma...pozz

i ja sam nosio svoje Hake-tu u Visoko.. dobro je uradio..:icon_smile:
 
Član
to je moj komsija momak je preposten i dobro radi i toplo ga preporucujem otidzi neces se pokajati
 
imas u maglaju arifagic vulkanizer dosla prije par dana nova masina za ispravljanje felgi tako da ako budes u prolazu priupitaj to ti je vulkanizer dje kamera na semaforima
 
Početnik
mirza_mali je napisao(la):
imas u maglaju arifagic vulkanizer dosla prije par dana nova masina za ispravljanje felgi tako da ako budes u prolazu priupitaj to ti je vulkanizer dje kamera na semaforima

hvala,to mi je blize tako da vrijedi pogledat..
 
Član
Hvala momcima na preporuci za haketa-visoko zaista radi svoj posao kako treba...neki dan ispravljao felge mi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top