Trebam driver za MSI webcam 1001

Trebam driver za MSI webcam 1001

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
web-kamera-ms-1001.jpg

Treba mi drajver za glupu kameru, nemam cd a na netu ga nigdje, ako neko ima ovu kameru (a trebao bi, prodao sam ih preko 500kom u Sarajevu) zamolio bih ga da upakuje i postavi na rapid ili sta vec, ili ako ko ima link, ja ga iskopat nisam mogao, ni na oficijalnoj stranici nemaju...

Unaprijed hvala
 
jesil probao kad ga spojis da mu uradi update drivera? trazio sam i ja malo po forumima i nisam naso diver,svi su preko update uradili
 
meni nece ni preko update, sve sam one programe pokusao, driver detectiv, geniunie, ma nema koji nisam, ni jedan ne radi..... ako imas driver hajd ga backup pa mi posalji please, jadi s ovim sranjem
 
zen3dom je napisao(la):
meni nece ni preko update, sve sam one programe pokusao, driver detectiv, geniunie, ma nema koji nisam, ni jedan ne radi..... ako imas driver hajd ga backup pa mi posalji please, jadi s ovim sranjem

nemam jbg :S
 
Član
mora biti na njihovoj stranici sve,ja sam dosad našao za razne proizvode drivere na oficijelnim stranicama,na svakom proizvodu ima link proizvođača na nekima čak i kod preko kojeg nađeš driver na stranici,potraži ovdje mora to biti

http://eu.msi.com/index.php?func=downloadindex

pregledaj kameru šta piše na njoj ako imaš kutiju ili upustvo isto tako, ja imam jednu kameru došo kod uz nju za sekund nađeš drivere...
 
hvala, gledao sam na sajtu oficijalnom, kako za europu tako i sve ostale, cak sam i kineski prevrnuo ali nista....

nebitno, hvala svima na odgovorima, uspio sam iskopati drajver sa nekog dvd i to je to


LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top