Treba mi usluga nekog iz Mostara.

Treba mi usluga nekog iz Mostara.

E ovako nasao sam na piku golf 4 prodaje covjek pa bi trebao da mi neko ode pogledati jel to icemu auto.Kad ga pitam on kaze solido,dobro auto posto ga je kao uzeo u racun nezna nista bolje nego kao dodji vidi. A malo mi je podaleko da iz Prijedora idem. Ako bi ko mogao da ode cisto da malo vidi kako je i sta.
 
Covjek ga uzeo kao u racun za neku c klasu prije 7 dana,tako kaze.,koliko sam skontao radi on sa autima.
 
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Ako je ovo od Alena Golosa kojeg ja znam, 100 % je ispravno auto.
jest alengolos vidim da je na piku taj nick,al opet bi volio da ga neko ode pogledati i da malo vidi motor.Da neodem tamo a on bude sto bi se reklo sav neki umoren :icon_smile:
 
Član
nije motor los nesto posebno samo sto je slabiji..a motor je izdrzljiv, a oce i potrosit :cool:
 
Imam ja sekvent plin u garazi ceka samo :icon_smile:.To je motor solidan za nekog ko ce penzionerski voziti,a to kupujem zeni pa tako da je njoj ok. Gledao sam ovuda sve dresevi neki a ljudi preko tel kazu ekstra,ovaj u mostaru mi se svidio pa rekao jos jedan clan da ce otici videti pa mi javiti da nebi dosao a ono krs
 
Top