Treba mi savjet i mala pomoc

Treba mi savjet i mala pomoc

Član
Htjeo sam da malo zacrnim farove od Puga 205,da li je moguce ovu vrstu fara ofarbati iznutra i ako je moguce sta bih trebao da zastitim,da li treba ovako da zastitim prije farbanja kao ovdje na slici:
Oznaceno crnom linijom da se zastiti a ono gdje je crvena smije da se farba transparentnim sprejom?



I ako se nesmije ova vrsta farba da se farba iznutra u crno da li moze onda 1-2 sloja sa vana,ne zelim folije a nemam ni volje a ni para da idem do Sarajeva na ugradnjum,bicu puno zahvalan ako neko strucan odgovori i uputi me,hvala unaprijed :D
 
BHT Ovisnik
ako je to isto kao u jette,taj dio do crnog sto si oznacio je samo ukras i nema svrhe onda njega mozes ofarbati,ali ne transparentnim jer neces nista posebno dobiti nego bas crnim pipsom,a transparentni ti ide na staklo/plastiku kroz koju prolazi svijetlost,tipa npr. stopa... ako sam pogrijesio ispravite me
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ako je to isto kao u jette,taj dio do crnog sto si oznacio je samo ukras i nema svrhe onda njega mozes ofarbati,ali ne transparentnim jer neces nista posebno dobiti nego bas crnim pipsom,a transparentni ti ide na staklo/plastiku kroz koju prolazi svijetlost,tipa npr. stopa... ako sam pogrijesio ispravite me

Jeste drug farovi su slicni kao kod djete,dakle samo nesmijem da farbam ono sjenilo a onu plastiku to jest kuciste fara smijem sa crnim pipsom,ok drug hvala ti za par dana radim to pa cu da postavim slike kako je ispalo :D
 
Član
Drug mozes da uradis i iznutra fenom profesionalnim ugrijes stakla i skines i odradis sa matom unutrasnjost,samo zastitis sjenilo,a mozes da uradis izvana jedan sloj sa akrilnim lakom,ali moja preporuka da rastavis farove i odradis ih kako treba,ima vise posla ali isplati se...pozz i sretno :D
 
Top