Treba mi pomoć imam golfa 3 benzin-plin i kada ga palim moram uvijek da ga gasam da upali ali kada pustim papučicu gasa odmah se ugasi zašto

Treba mi pomoć imam golfa 3 benzin-plin i kada ga palim moram uvijek da ga gasam da upali ali kada pustim papučicu gasa odmah se ugasi zašto

Treba mi pomoć imam golfa 3 benzin-plin i kada ga palim moram uvijek da ga gasam da upali ali kada pustim papučicu gasa odmah se ugasi zašto
 
Član
Je li palis na plinu ili benzinu? Da li to rsdi samo kad je hladan ili radi uvijek? Ako na benzinu to radi i samo kad je hladan onda vjerovatno ti ne radi cok, a ako radi to samo na plinu i to kad je hladan onda moras kod tih sto su ti ugradili da pregledaju plin i prebscivsnje sa benzina na plin jer hladan bi trebso prvo paliti na benzin pa prebaciti na plin kad se malo zagrije.
Moras malo detaljnije objasniti.
 
Da li palis na plin ili na benzin ako palis na plin moze biti do reduktora (isparivaca) ali bolje ti je uvek da ga palis na benzin pa prebacis na plin benzin je malo masniji i kada je hladno i kada je toplo.
 
Top