Trazim X plode 12" XS-L122P5S

Trazim X plode 12" XS-L122P5S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E owako zanima me imali ko da prodaje spomenuti sub imam jedan pa bi jos jedan da imam par namjerawam da prawim duplu kutiju pa da se obezbjedim sa sub-om na vrijeme ili ako neko zna dje se ima kupiti nov pomenuti sub
 
Član
pogledaj na stranicama ITcomputersa ili nekih slicni stranica koji se bave prodajom comp. i audio tehnike...obavezno provjeri sajt HGspota tu sigurno mora bit pozz
 
dacu ti ja za 200 obadva imam ta dva ista ako si zaiteresovan javi na broj sutra navece od 21 -23 sata na 061902124 sema
 
Član
Imaš kod Igija jeftino kutiju za 2x12'',da sam preračunaš,kupiš materijal i praviš izaćete skuplje nego da kupiš njegovu,samo 50 KM !
 
Schumi je napisao(la):
Imaš kod Igija jeftino kutiju za 2x12'',da sam preračunaš,kupiš materijal i praviš izaćete skuplje nego da kupiš njegovu,samo 50 KM !

ide meni po dimezijama orginalnim mislim na sirinu jer hocu gepek da sredujem malo tako da nece biti standradna kutija hwala na informaciji:cool:

Semaitalian je napisao(la):
dacu ti ja za 200 obadva imam ta dva ista ako si zaiteresovan javi na broj sutra navece od 21 -23 sata na 061902124 sema

jedan trazim a i momak mi se jawio trazi 50 km pa tako da moram to prowjeriti
 

IGY

Član
Schumi je napisao(la):
Imaš kod Igija jeftino kutiju za 2x12'',da sam preračunaš,kupiš materijal i praviš izaćete skuplje nego da kupiš njegovu,samo 50 KM !


kod mene je SPL kutija za brpa nije za slusanje
ipak hvala na preporukama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top