Trazim savjete za farbanje Feluga / koju boju?

Trazim savjete za farbanje Feluga / koju boju?

Član
Pozz raja!

Hocu da malo osvjezim feluge na Astrici:

slika-326834-2012-09-1347515256-velika.jpg


Kako sam na bivsem Lupu to odlicno odradio (smirglanje ogrebotina, farbanje) i bile su ko nove, i to sve rucno i sa sprejom (2 sloja boje aluminija + 3 sloja bezbojnog) = Extra je drzalo, vjerovatno i sada drzi...

Ovaj put bi lakiranje prepustio starom sa Kompresorom.

Samo ne znam koju boju/nijansu. Na Lupu sam koristio neku bezze Alu boju, bila mi je malo pretamna.

Ima li ko kakav prijedlog? razmisljao sam i o Chrome-imitat boji!?

Koja bi najbolje sjela na ovu nijansu Astre?

pozz
 
Član
Ne čine se tako loše da im je potrebno farbanje.... ja bi radije promjenio felge, ove mu ne stoje (po meni) ;)
 
Član
ma znam da nisu najljepseg izgleda, ali neda mi se sad ulagati u feluge. a gume na ovima su nove, morao bi ih skidati, montirati, balans...

imaju dosta sitnih ogrebotina, ne vidi se na slikama. ove bi sad "restaurirao" do ljeta, pa onda mozda ganjati 16ke... mozda
 
Član
Odes u radnju sa bojama i tarzis silver mix kartice da ti pokazu i odaberes si neku od tih :)
 
Član
E bi i izgledale dobro u crno :D felge i onak male ni model nije nesto kad ih ofarbas u crno jos manje izgledaju uz to dodju kao i celicne :icon_rolleyes: bolje onda celicne i stavit i lijepe ratkape :D

Samo siva neka, svjetlija il tamnija nijansa ne bitno,koja ti se vise svidja tu i uzmi ili da odaberes neku boju zlata :icon_smile:
 
Član
e hvala drug, mada sam i ja malo danas na poslu fotosopirao, i dosao sam do zakljucka: crna matt ili sjaj, ili siva neka!?

sad se dvoumim
 
Član
ima ja crne, na jednoj strani mat, na drugoj sjajne( ne pitaj kako:lol:) i definitivno je bolje mat.

Inace dobra boja je L8AU (Audi).. ali mobihel nema recept pa treba neki drugi proizvodjac,vjerovatno je skuplja, ali boja je odlicna za felge, tamno siva sa dosta perle,ja cu svoje zimske iduce godine u tu boju, crna mi vec dosadila :D

link

http://www.gophoto.it/view.php?i=http://img18.imageshack.us/img18/205/l8au2.jpg#.UJgsBWewX78
 
Top