trazim savjet

trazim savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
kao sto vec znate prebacio sam farove i masku sa svog starog golfa na GTI-ja, i moram ofarbati one lajsne sto su bile sive u boju auta, e sad interesuje me kako bi bilo kad bi ofarbao cjelu masku u boju auta.
evo i koja slika pa zamolio bih Dakija da mi ofarba samo masku u boju auta, a neku drugu sliku napravi nesto po tvojoj ideji
hvala unaprjed svima
 

IGY

Član
wond.jpg
 
Član
Igy ako mislis da ofarbas citavu masku onda bi trebao i prednju karambolku kompletnu takodje ofrabati u boju auta a kad bi i nju ofarbao onda bi trebao i te plasticne obrve i lajsne.. Sve vuce jedno drugo... Zato ako nemas namjeru sve kompletno ofarbati u boju auta nemoj dirati, samo ofarbaj te lajsne i to je to..
Kod mene je bilo sve kompletno ofarbano pa evo mozes vidjeti kako to izgleda

[attachment=1560]
 
Član
Meni se ovo kod ede pravo svidja, neznam igy ja bi, da sam na tvom mjestu, uradio ovako jer stvarno lijepo izgleda.
 
Član
ma lijepo je kod ede pravo!cekaj igy dok ti se stanje na racunu nepopravi pa kad radis da uradis kako treba jer ipak nije to neko beze auto to je GTI!hehe;)
 

IGY

Član
moracu za pocetak ofarbati ovo sivilo sto me podsjeca na starog golfa a kasnije cu vidjet sta cu kako cu
 
Član
Igy samo ofarbaj ove dvije lajsne na masci da ne odudara pa kad se malo popravis finansijski mogu ti ja ofarbati to sve (prednju i zadnju karambolku, lajsne sa strane i masku..)
 

IGY

Član
edo_16v je napisao(la):
Igy samo ofarbaj ove dvije lajsne na masci da ne odudara pa kad se malo popravis finansijski mogu ti ja ofarbati to sve (prednju i zadnju karambolku, lajsne sa strane i masku..)

hajd dogovoricemo se sutra za to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top