trazim neku extra crvenu boju

trazim neku extra crvenu boju

Dali zna ko sifru od neke ljepe boje crvene metalik ili obicne i dali zna ko dali bi mogo ubacit metalik sive u obicnu crvenu da dobije malo sjaja???
 
"Schumacher Red" ili "rosso Schumacher" mislim da Alfe ili Ferrari nose tu boju, prestrasna crvena boja, najljepsa od svih..To je iz Standox-ovog programa..Ako vidi MTR on ce se vjerovatno javiti..
 
Član
OPEL
Magic Red Premium Finish:cool:
http://www.skyroadster.com/forums/attachments/f2/39274d1292719673-sky-wedding-invitations-img_0110.jpg
 
najvjerovatnije da se odlucim na LY3D akrilna mislim da ce dobro leci na corrada i pokusat ubacit malo silber metalik u nju da ima malo zrna sivog u boji!!!
 

rs6

Član
neces nista postic mijesanjem akrilne i metalic boje..... jednostavnije ti je uzet neku bazu crvenu koja je slicna LY3D i lak sa ubacenim kristalima .....
 
Član
Ferrari F1

seatibizaprojekt093.jpg
 
rs6 je napisao(la):
neces nista postic mijesanjem akrilne i metalic boje..... jednostavnije ti je uzet neku bazu crvenu koja je slicna LY3D i lak sa ubacenim kristalima .....

a dali moze metalik boja se pomjesati sa bezbojnim lakom???to nioje losa solucija al bi je ipak nabacio na LY3D ako se slaze bezbojni sa akrilnom bojom mada mislim da bi trebo!
 
Top