Trazim FICU

Trazim FICU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako neko ima da prodaje ficu neka se javi ili ako nekoga znate da prodaje i ne trazi se neki sredjen fico sa paprenom cijenom nego najobicniji ficek samo da motor radi
 
Član
luuuuuuuuuuud luud luud luud odoh lexilium popit da dodjem sebi

treba mi neki fico da ga kasapim s jaranom sebi radi zajebancije samo motor nek fercera..... auta koja su prije mjesec dana vrijedila 30 000 danas su 20 000 a ficek od 100320230230352026 godina drzi STRASNU CIJENU .... mislim nije on lud sto stavi nesto ovakvo lud je onaj ko kupi ....
 
pa dobro ovaj jest malo po skup al je i ocuvan...ti sto trazis mozda mozes nac i na otpadu...a bolje bi ti bilo da uzmes cijelo auto na otpadu a da je po tvojim standardima i da uzmes naknadno motor od yuge ako taj vec ne fercera i ugradis to...nece te izac ni 100KM da to kupis i ugradis...ja imo ficu old tajmera pa ga stari proda za male pare skroz a ocuvan pravo bio:icon_sad:...pozz
 
Član
Neki dan sam u Zenici ulica ispod KPD vidio fiću / naranđasti/ nije neko stanje al se da sredit pa ako te put nanese pogledaj to je zgrada koja je malo ukoso ispod kapije ulaza u KPD fićo izgleda duže već stoji :icon_smile:
 
Član
šakal40 je napisao(la):
Neki dan sam u Zenici ulica ispod KPD vidio fiću / naranđasti/ nije neko stanje al se da sredit pa ako te put nanese pogledaj to je zgrada koja je malo ukoso ispod kapije ulaza u KPD fićo izgleda duže već stoji :icon_smile:

thx ... sve informacije su dobro dosle
 
Član
ma taj narandžasti je previše struho i oštećen...eventualno za dijelova, ono malo šta je ostalo...ako te interesuje, javi mi se na pp da te spojim sa vlasnikom...
 
Član
Ima kod nas jedan narandžasti što je već rađen,dosta ljudi ga je vidilo sigurno,ozada bila naljepljena slova fićo,unutra bordo koža,fin volančić,već duže znam gdje stoji i vjerovatno bi ga opet trebalo raditi pa ako te zanima da se raspitam za cijenu jer bi vlasnik 99% prodao !
 
Član
Kenno je napisao(la):
ma taj narandžasti je previše struho i oštećen...eventualno za dijelova, ono malo šta je ostalo...ako te interesuje, javi mi se na pp da te spojim sa vlasnikom...

ništa od ovog...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top