TRAZIM dio el.instalacije renault 19 1,4i energy motor

TRAZIM dio el.instalacije renault 19 1,4i energy motor

Član
E ovako raja potreban mi je dio instlacije iz renaulta 19 europa 1,4i energy motor .
imam svu instalaciju na motoru sa elektronikom i svim ostalim , znaci fali mi dio instalacije koji ide do table osiguraca
ako ko ima da mi javi , ili ako znate gdje bi mogao nabaviti
 
Član
roki_actros je napisao(la):
061 - 844 - 735 Ado (reci da ti je Faris dao broj) .. Ima 100 % ;)

zvao sam ga vec kaze nema ???
Valjda slabo ko to trazi pa je spalio u bakar !!!!

jbg UBACIO taj motor privremeno u renaulta 21 dok nesredim ovaj 1,7
al eto fali dio instalacije jbg .

AKO ZNATE KOGA DA IMA MOLIO BI DA JAVITE ....
 
Nadji si manuel za Clio i R19 na NET-u pa uporedi malo raspored i ostalo...Mislim da je to tu negdje (ako ne i 101% isto);)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Nadji si manuel za Clio i R19 na NET-u pa uporedi malo raspored i ostalo...Mislim da je to tu negdje (ako ne i 101% isto);)

ma isto je svrstali su manual pod jedno za clio i r19
 
Član
cliocup je napisao(la):
imam ja sve od 1.4 energy-a ;)

ma daleko si brate al ostavi na pp svoj broj ak nenadem nista tu blize i cijenu obavezno ZNACI TREBA MI instalacija sva od table osiguraca pa do spajanja sa motorom
 
Koliko se napamet sjecam kopcas 2 zice od ECU-a na osigurace i jos 2 idu prema motoru ako se ne varam prema modulu..Provjeri..Tanak sam s vremenom da uporedjujem, pa ako ne uspijes javi, pa cu da to rijesim..
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Koliko se napamet sjecam kopcas 2 zice od ECU-a na osigurace i jos 2 idu prema motoru ako se ne varam prema modulu..Provjeri..Tanak sam s vremenom da uporedjujem, pa ako ne uspijes javi, pa cu da to rijesim..
ok vidjet cu nerazumijem se bas toliko u elektriku pa sam pozvao majstora
nekoga . ZNACI mogu i bez djela elektrike da pokrenem ga al moram na moju tablu osiguraca spojiti te zice naravno pumpa relej :D + ampule
 
Top