Trazim auto do 3000 KM

Trazim auto do 3000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Polozilo se pa se treba za pocetak neko auto naci :cool: Nesto bih do 3000 KM da je registrovano i nije havarisano pa imali ko kakav prijedlog. Hvala unapred ;);)
 
Član
jebo golfa, to je uzalud bacanje para, ja ga licno ne bih, posebno gti-a za pocetnika
ni u kom slucaju
vise mi se svidja ideja oko nekog puntica
jebes golfa, star je, za te pare se moze naci nesto i novije

ja znam kod nas u gradu da ima jedan clio, mislim 95 godiste, onakav kakav ima onaj kolega iz travnika, ona serija
plava boja, benzinac, teg registrovan, mislim da mu je cijena oko 3500,vjerovatno bi se moglo spustiti, po meni je tako nesto puno bolji izbor od golfa
ne znam sto svi lete za golfom kad vide ovakve cifre od recimo 2500-4000km
 
Član
druze, ne kontam ni ja ove cijene...
ali vidim na piku da svi stavljaju cijene preko 3000, pa rekoh da se ne izdvajam iz gomile...
 
Član
ma jebo golfa, to je cisto bacanje para, bar po meni, mislim da se za pocetnika moze naci i neki solidniji auto od golfa II

eto ja kazem da za te pare znam da ima clio,, mislim da je sto puta bolji od golfa, a pri tome je mladji, sto je jako bitno
 
Član
druze, ne diraj golfa II, to je bosansko tradicionalno vozilo...
nemoj da diras bastinu nasu :D
 
Upravu si Armine, Clio, Punto, Saxo... mladje je, ispravnije, a i sigurnije...kasnije je lahko uzimati nesto jace ;)
 
Član
jebes momka koji nema golfa...... salim se moj prijedlog nesto novije, najbolje sa malom kubikazom ili jos bolje nekog dizela, jbs auto ako ga nemozes sipati,moj prijedlog fiat punto kec
 
kupis sebi golf 2 ,platis ga 3000 iljada ,potrosis nesto para na popravke (inace uvjek se ima nesto promjenit :) ) ,i kad sve to uradis imas opet prosjecno neudobno tvrdo auto koje ima svako :D
neki punto ,klio,ili fiesta mk3 malo novija 93,94god mozes nac za 3 3 i po, 4 iljade sa servom,zracnim jastucima,el,pod.stakala,dal.zakljucavanje...
 
Član
salchin je napisao(la):
druze, ne diraj golfa II, to je bosansko tradicionalno vozilo...
nemoj da diras bastinu nasu :D

nemoj da se ljutis, nisam ja odmah ni vidio da je tvoj auto na linku
ja sam samo rekao svoje misljenje, fkt nisam mislio da umanjujem vrijednost necijeg vozila, nemam pravo na to
moje misljenje je onakvo kako sam ga napisao, jbg tako mislim;)
 
Početnik
Clio nemoj ni slucajno, imao sam ga 2 mjeseca, jest on 95 godiste, al golf dvica je za njega avion, i sto se tice limarije, i izgleda...ma krs tezi, nista napredniji od yuga...uglavnom, nisam ga parkirao u garazi i pojela ga korozija za kratko vrijeme, opelov lim je za tog clia predobar... Punto je isto pickasto auto, vozala ga moja bivsa i vise smo se navozali u mojoj duji, bila i udobija i brza...
 
Član
duja zakon za te pare nek govori ko sta hoce, jest starija ali je pouzdana, da nije kao sto ovi govori ne bi u bosni svako trece auto bio golf 2, vec bi bio taj neki...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top