Trazi se dobaar PS-tuner, NOVCANA nagrada ! Core Zwo projekt !

Trazi se dobaar PS-tuner, NOVCANA nagrada ! Core Zwo projekt !

Član
Dakle, posto mi je dojadilo moljakati nekoga da mi ovo i ono odradi u PS-u, odlucio sam da angazujem dobrog PS chunera da moje ideje i zamisli nabaci u PS, da do kraja osmislim(o) dizajn interijera i exterijera.

Koji su moji zahtjevi ?

- Sto realniji rad, dakle ideju koju nabacim, da se uradi da bude sto realniji, a ne neki art uradci sa post-modernim primjesama fantazije itd :D Dakle sto moze majstor uraditi tako da se uradi u PS-u...

- Azurnost, tj. kad tutnem ideju da ne cekam 2 tjedna da se to nesto uradi...

- Neiznosenje ideja i dizajna nikome van kruga nas 2-ice

- Stalni kontakt

Naravno ovo sve ne radite za klikere, nego ce biti novcano placeno, po dogovoru ! ;)

Kako se prikljuciti natjecaju da budem izabran ?

- Uradit cete po jednu sliku kako vi zamisljate dizajn moje Skode, uz izbor perla plave, perla (candy) crvene ili varijaciju neku moje sadasnje boje, i sa mojim felgama...ostalo je sve na vama...ah da, i dizajn mora biti realan i ljudski moguc za izvesti, dakle nista cabrio verzije, karavani, poluletjelice, da ima 4 stope i 15 farova itd...

Sto ja s time dobijam ?

Pobjednik ce biti samo 1, i on ce dobiti uplatu od 30 KM za nagradu, i biti primljen kao dizajnerski PS strucnjak skojim cu dalje raditi, i normalno za svaki rad, dobit ce placu po dogovoru :cool:

Da vidimo tko je zainteresiran raditi za lovu a ne za pluseve u reputaciji :icon_biggrin:
 
Član
Evo ja sam zainteresovan pa, posalji mi sto bolje slike Skode pa da vidimo jel` prolazim ispit :D
 
a stavi sad ti neke kvalitetne fotke svoje fabije, iz pogodnih uglova, kako bi raja mogla uraditi i kvalitetne uratke :D
 
Član
Ajde da radimo stagod :D

Daj neku sliku konkretno nesto, pa da radimo, reci mi za prvu sliku, samo se s bojom treba igrati ili se moze i bodyem postojecim malo poigrati?
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ajde da radimo stagod :D

Daj neku sliku konkretno nesto, pa da radimo, reci mi za prvu sliku, samo se s bojom treba igrati ili se moze i bodyem postojecim malo poigrati?

fino vam objasni lik

- Uradit cete po jednu sliku kako vi zamisljate dizajn moje Skode, uz izbor perla plave, perla (candy) crvene ili varijaciju neku moje sadasnje boje, i sa mojim felgama...ostalo je sve na vama...ah da, i dizajn mora biti realan i ljudski moguc za izvesti, dakle nista cabrio verzije, karavani, poluletjelice, da ima 4 stope i 15 farova itd...

;)
 
Član
Posto sam veceras malo pijan dosao, sutra popodne kacim slike u sto vecoj rezoluciji, slikane na 10 megapixela..stay tuned :) Pa da cirkus krene ! :)
 
Član
sto ne angazujes onog fusa musa(kako li se vec zove)sa discovery-a
:lol: :lol:

ja ,da znam raditi na PS-u,ja bih ti to radio bedza! ;)
ali ne znam... :icon_sad: ...jbg
 
jbg radit cu ti ja tibore dzaba, nije nikakav problem, kad god imas neke ideju/zelju posalji. samo sto ti necu moci uradit uvijek isti dan ili sat ;) nemoj bacati pare dzaba
 
Top