Traffic Accident Rijeka Hrvatska

Traffic Accident Rijeka Hrvatska

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Traffic Accident Rijeka Hrvatska
zanimljivo koda ih neka sila vuče :D
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/d39s3FidkNo&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/d39s3FidkNo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

gledao sam ovaj movie davno :d samo nisam znao da je ovo rijeka !!!
 
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

koliko je ovdje fiici proslo???fice su najboljee..hahaha..
gledao sam i ja ovo al nisam znao da je rijeka..il se ovo mislilo da je ta cesta "rijeka"hehehe
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

Hjoj ja ludosti,ali onog lole kako prode pred kraj clipa kroz okuku mislim da je u pitanju reno 4 stari plave je boje
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

jes vala onaj reno katrica kad prođe ko scena iz filmova :D
 
Početnik
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

zanimljivo, nisam ovo ranije vidjela... o cemu se tu radi? zna li neko?
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

Piramida mislim da se zove krivina, ili tako nesto, u Rijeci je, valjda je finta, vidi se malo na snimku, da je tu cesta "izlomljena" , cudni nagibi, i kako dotaknu tockovi te prelaze dok auto skrece baci ga.
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

vala opasno,ima ovde na otvorenoj cesti jedan pravac i na kraju tog pravca blaga krivina i baš tu malo uleknuta cesta pa ako ima imalo vode tu hoće povući auto pravac ne da motati,meni za to reko stari pa tu uvjek usporim i nisam imo problema
 
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

to se desava zbog podzemnih voda ali ne garantujem posto nisam siguran tako sam cuo ja
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

Onaj sa golfom 3 bijelim, jedini on znao kako izvuc golfa bez whip lasha hehehe....svu ostali u zidu zavrsili....al ona plava katrica kako lik uleti i proleti hahahaha :D
 
Početnik
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

Prodje R4 ko formula..a mislim da cu poceti raditi ficu za drift, pokazao se odlican ;)
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

gledo sam ovo ali HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH najsmjesniji mi je kad onaj covjek vidi onu dvicu kakopobjeze ahahahahhah
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

jeste primejtili kako onaj bjeli audi 80 čadi kad sleti sa ceste :D
 
Član
RE: Traffic Accident  Rijeka Hrvatska

a ovo nije smijesno al eto - 'okuka smrti' neki su tu i zivot izgubili ali opet meni nesto smijesno ahhahahahahhahahahha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top