Track Day - Centar NAVAK Pećinci 23.10.2011.

Track Day - Centar NAVAK Pećinci 23.10.2011.

Član
http://www.navak.rs/trackday/welcome.html

Ovo bi moglo biti zanimljivo jer je staza potpuno nova i "po evropskim standardima", a cena se cini korektna. Inaca mislim da od Bijeljine nema vise od 80km pa nije ni daleko...Jel bi isao ko?
 
Član
Ako bude fino vrijeme, ja kontam da odem.

Ev slike staze...

navak_staza_copy2.jpg
 
Član
Staza je sigurno full, svi oni "top speed" testovi koje je Andrej Kulundzic pravio su vozeni na njoj... Ja moram da prekontrolisem auto, da li je spreman za takvo mucenje :D
 
Član
POla sata 2500din sto je oko 48KM,sto je mnogo mnogo je,nije Ninburgring:D a inace sinoc gledao na Fifth Gearu jedan krug na ringu 20 funti sto je oko 45KM;)

Al kako god bilo bi dobro otici malo da produvam Hondu:D
 
Član
Ako se prijavi grupno 30 ljudi koliko sam razumeo onda je cena 1300din po coveku, sto je 26 km :)
 
Član
Korektna je ovo ipak cijena za pola sata,jedan krug je tu negdje oko minut i nesto znaci solidno se tu moze izvozati i isprobati auto,e sad ima tu i drugih troskova tako da ovo ne dodje uopste jeftino al svakako ce ici onaj ko moze:icon_biggrin:
 
Član
bili su moji drugovi neki iz BG-a, vozili, kazu vrh, siroka staza, za peglanje po krivinama dusu dala, a na pravcu i 200 moze da se navuce...
 
Član
Jedino je ova grupna cena po meni prihvatljiva, pola sata 1300din meni vise od toga i ne treba;)
 
Član
Koga to ne zanima i ne misli ici na stazu i 20 KM mu je puno za citav dan :D

Octane nemojte brisati one pravilnike, probajte naredne godine pocetkom objaviti unaprijed TD i napisite da ce od broja prijavljenih zavisiti da li ce se odrzati ili ne. Pa ako skupite dovoljno prijava organizujete i to je to, jer imate vec sve spremno i znate troskove i to...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Koga to ne zanima i ne misli ici na stazu i 20 KM mu je puno za citav dan :D

Octane nemojte brisati one pravilnike, probajte naredne godine pocetkom objaviti unaprijed TD i napisite da ce od broja prijavljenih zavisiti da li ce se odrzati ili ne. Pa ako skupite dovoljno prijava organizujete i to je to, jer imate vec sve spremno i znate troskove i to...

Ma naravno drug;)
 
Top