Toyota yaris

Toyota yaris

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eo jedna prerada dje mi je prvi put da stavim felge malo mi prednji branik se nije uklopio ali kad bi znao ovo tako uradit da se nista ne primjeti po meni bi ispala wow.+Dodane neonke skonto kako se prave xD

Prije:
2qnp18p.jpg



Poslije:
2mcac8y.jpg


O maj gad kolike su slike neznam smanjit xD
 
joj kak neznas smanjit slike tuniras u ps a neznas smanjit slike aj uci nemoj tunirat dok ne naucis osnovni rad u ps. znam da zvuci kao da nemas pojma ali nije tako dobar je rad na neonkama malo poradi jer posto je dan onda se nevidi ona svjetlost neonke sto putuje od neonke ka podu nego sam malo na podu jer dan je ovako ide kad je noc i poradi na kruzenju budi malo precizniji, sta ti fali malo ostat duze za radom al nek ispadne kak treba na kraju ;)
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
joj kak neznas smanjit slike tuniras u ps a neznas smanjit slike aj uci nemoj tunirat dok ne naucis osnovni rad u ps. znam da zvuci kao da nemas pojma ali nije tako dobar je rad na neonkama malo poradi jer posto je dan onda se nevidi ona svjetlost neonke sto putuje od neonke ka podu nego sam malo na podu jer dan je ovako ide kad je noc i poradi na kruzenju budi malo precizniji, sta ti fali malo ostat duze za radom al nek ispadne kak treba na kraju ;)

jao kritika,prvo vidi svoje pa onda kritikuj druge http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=12507
i utebe je ogromna slika postavita ...

BoosT666 radi nekoliko dana u PS i ovo je dobro uradio jer je početnik
neonke nisu baš najbolje za ovo auto ali dobro naučiće on kako to ide ;)
BoosT666 ubuduće odi u PSu na image image size i promjeni veličinu slike na 800x600 tu sliku spasi za forum a onu orginalnu rezoluciju uploduj i stavi od nje samo link ili sl. ;)
 
Član
Btw (baj t usput) :D sad sam se ustelio kako branik treba izgledat kao da je originalan jos nisam svatio funkciju nekih materiala al et bude to dobro kad zavrsim.
 
Član
Sad je ovo zamene sve smece sto radim znam samo kopirat branike sa drugih auta i stavljat to je naj lakse necu stavljat nista novo dok ne naucim pravit branike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top