Toyota Starlet KP61

Toyota Starlet KP61

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
4AG 1.6 16v sa 180ks, a najzanimljivija je cinjenica da su KP61 bile na zadnji pogon :123:

democar20.jpg

democar21.jpg

democar22.jpg

democar23.jpg

democar24.jpg

democar25.jpg

democar26.jpg


Uglavnom... Bombica :icon_twisted:
 
hmmm..meni i nije nesto..al ima svoji prednostii..al sto mi je fujjj,,ovi retrovizori..gledavao sam golf 5 covjek stavio ovakoo..ooo mati mojaa:icon_mad:
 
Član
allroad je napisao(la):
omom volan :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma emirati folovi :p s desna na lijevo :)
 
Auuu brate prejaka je,prejaka! RWD? Mogu misliti zabave tu,jaaao! I sve mi se svidja,od felgi,retro retrovizora :) ,rukavica na suvozacevom sjedistu do RPM cukice:cool:
 
tibor987 je napisao(la):
nista posebno :icon_eek:

U tom i jeste car,sto je ovo koliko toliko pristupacan autek (mozda ne u Bih jer ih nemamo,ali znas na sta mislim).

Kad neko postavi Supru,Skaju sve je to lijepo i krasno i vrijedno divljenja,ali to znam da nikad necu ni sjest,a kamo li posjedovat,ovako furka gledat nesto sto bi cak i mogao imati kroz par godina.;)
 
Auuu brate dragi kakva je ovo jebenica,pa kud ces dalje kad Skajo sa Attesa E-TS super tehnoskom sasijom usporava ovo cudo na stazi,oj matero! Ovo mi je novi junak!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
nista posebno :icon_eek:

U tom i jeste car,sto je ovo koliko toliko pristupacan autek (mozda ne u Bih jer ih nemamo,ali znas na sta mislim).

Kad neko postavi Supru,Skaju sve je to lijepo i krasno i vrijedno divljenja,ali to znam da nikad necu ni sjest,a kamo li posjedovat,ovako furka gledat nesto sto bi cak i mogao imati kroz par godina.;)

To da, ali ovdje slijedimo politiku da je sve dostupno fuj, dok nam kolega ne posta slike u Garazu, onda je super ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top