Toyota - Povratak MR2 ?

Toyota - Povratak MR2 ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0.581019001237466871_toyota_mr2_e8_copy.jpg


Nekada popularni Toyotin sportski model mogao bi se reinkarnirati kao hibridni sportaš. Japanci, naime, vjeruju kako bi kupci bili zainteresirani za ovakav tip vozila. Nažalost fanova ovo zabavnog automobila, proizvodnja je ukinuta prije dvije godine, a Toyota je tada rekla kako neće biti nasljednika. No, MR2 bi mogao ponovo uskrsnuti - i to kao hibrid. Rekao je to Toyotin izvršni dopredsjednik, Masatami Takimoto, te je objasnio kako bi se novi hibridni MR2 najvjerojatnije prodavao na europskom tržištu čiji kupci, prema njihovim istraživanjima, žele malenog ali zabavnog hibridnog sportaša. Novi bi model po performansama trebao biti brži od starog modela, koji je ubrzavao za 7.5 sekundi.
 
Član
ma nigdje veze cuj hibrid to je svetogrdje mr2 bio sa centralno smjestenim motorom auto legenda osjecaj ferraria u automobilu pristupacnom obicnom covjeku a ovo ma neznam nije to to . . . jbg sad ocito filozofija na fazon imena prijasnjeg popularnog modela napravit novo auto i prodavat muda pod bubrege a o osjecaju u voznji da ni ne govorimo . . .
 
Sta ja znam,meni se svidja ideja.Ionako kontam stalno o tim alternativnim gorivima i iako sam iskljucivi i zagrizeni ljubitelj benzina,sve navodi na to da cemo kroz iducih 10 godina biti prisiljeni kupovati ove hibride,a ako bi me i jedan zanimao bio bi to neki mali,lagani sportas poput ove toyote ili mozda nekog lotusa s obzirom da stujem filozofiju Colina Chapman-a.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top