Toyota MR2, savjeti u vezi kupovine

Toyota MR2, savjeti u vezi kupovine

eh ovako, vec neko vrijeme sam zagledan u ovo auto, dizajn, koncept samog auta (motor nazad, zadnja vuca, targa, oni farovi), sve mi je bas odlicno.

Razmisljao sam o prodaji Honde, tesko srca cu se odvojit od nje, ali imam je vec 4 godine, malo sam se zasitio i zeljan sam novog projekta.
I do nekih para bi trebao uskoro doci, pa sam dosao sve blize do kupovine novog auta. Razmisljao sam i o Preludama i Civicu 5. gen Coupe-u, ali mi se nekako najvise MR2 dopao.

Pa da pitam, ako iko na forumu ima iskustva sa ovim autom, kakav je, koliko je skup za odrzavanje, koliko dijelova pase sa Celice, na sta treba obratiti pozornost pri kupovini, kakva je situacija sa korozijom na ovim autima. Trenutno na piku imaju samo dvije, crvena mi djeluje odlicna i ako bi se odlucio nju bi definitivno isao prvo pogledat.

radi se o ovoj generaciji MR2-ice

Toyota_MR2_W20_002.JPG
 
BHT Ovisnik
clan tesa je imao ovkavu,pitaj njega, prilcno je aktivan clan,moze ti pomoci :)
 
Član
Tesa je imao crvenu, možda je njegova. VOzao sam se malo sa njim, auto je jako zanimljiv, ali je i jebeno se upustiti u taj projekat, pitaj njega zašto iako o Toyotama zna mnogo i ima ih mnogo i dijelova mnogo,...
 
Član
eve ga i ja da kazem koju

kod nas imas 5 tyota mr2 2 imas na piku moja bivsa crvena koja se nalazi u buzimu ili kladusi neznam ni ja tacno
zuta iz foce kad gledas pik pogledaj malo tockove prednje i zadnje pa ces vidjeti razliku
jednu ima edzi veoma dobro izgleda samo neznam koliko oce para za nju
a sto se tice ostale dve su nesto budzene krdzene nisu za uzimanje

e ovako sto se tice crvene toyote mr2
godina 96
motor 2.0 3sge 16v sa 160ps
ja sam ju kupio u losem stanju dao preko 9000km da naravim nesto od nje i napravio sam ali dosla je u pogresne ruke posle mene ppa joj je momak majku jebao al dobro tad je i propusila treba svasta na njoj raditi sad neznan dal je ovaj u buimu sta radio al treba se cuti sa covjekom pa ga pitati
inace ovaj auto nema problema sa korozijom sa celice pasu amortizeri nesto od kocnica svi djelovi motora tako reci samo te jebe limarija ostalo je kao u celice al one verzije od 94 pa nadalje

a zuta je osebna prica stoji nikad ulje nije zamenuto gledao sam ju lijepa ko slika na slikama al uzivo jok pogledaj prednji branik koliko je razvracen na strani suvozaca kad gledas sa prednje strane mislim da je bila lupana a nije uradjena kako teba i moja je bila lupana al odradilo se koliko se moglo nevidi se nisje nista zato sto auto nije puno udaren bio
sto se tice sad crvene mr2 nazovi me nemam vremena da pisem i onako ovo pisem sa telefona
 
Član
eve ga i ja da kazem koju

kod nas imas 5 tyota mr2 2 imas na piku moja bivsa crvena koja se nalazi u buzimu ili kladusi neznam ni ja tacno
zuta iz foce kad gledas pik pogledaj malo tockove prednje i zadnje pa ces vidjeti razliku
jednu ima edzi veoma dobro izgleda samo neznam koliko oce para za nju
a sto se tice ostale dve su nesto budzene krdzene nisu za uzimanje

e ovako sto se tice crvene toyote mr2
godina 96
motor 2.0 3sge 16v sa 160ps
ja sam ju kupio u losem stanju dao preko 9000km da naravim nesto od nje i napravio sam ali dosla je u pogresne ruke posle mene ppa joj je momak majku jebao al dobro tad je i propusila treba svasta na njoj raditi sad neznan dal je ovaj u buimu sta radio al treba se cuti sa covjekom pa ga pitati
inace ovaj auto nema problema sa korozijom sa celice pasu amortizeri nesto od kocnica svi djelovi motora tako reci samo te jebe limarija ostalo je kao u celice al one verzije od 94 pa nadalje

a zuta je osebna prica stoji nikad ulje nije zamenuto gledao sam ju lijepa ko slika na slikama al uzivo jok pogledaj prednji branik koliko je razvracen na strani suvozaca kad gledas sa prednje strane mislim da je bila lupana a nije uradjena kako teba i moja je bila lupana al odradilo se koliko se moglo nevidi se nisje nista zato sto auto nije puno udaren bio
sto se tice sad crvene mr2 nazovi me nemam vremena da pisem i onako ovo pisem sa telefona
Ajmo na kavu odma', pa ću mu ja pisati kad se ispričamo. :)
 
hvala tesa druze, opsiran odgovor ,ajde ostavi broj telefona pa te nazovem ili mi ti ogi sibni na pm, ako cojek nije toliko aktivan.

Honda, ne znam jos nista, dal da je dajem bez gewindi i felgi ,jer to dvoje samo vrijedi 2 milje. Ali ovaku kakva je sad cijenio bi 6 milja ,jer civica sa 2 bregaste mozes na prste jedne ruke nabrojat, ako i toliko, jos i motor uredno atestiran. Kad bi skino felge i gewinde, eventualno jos sta onda moze za 3500-4000. Nije mi hica, nit je moram prodat uopce, ako ne ode za pare koje trazim, slijedi farbanje i jos neke stvari i onda nema prodaje do daljnjeg :)
 
Top