Toyota i Lexus najbolje ocijenjeni prilikom anketiranja flotnih kupaca

Toyota i Lexus najbolje ocijenjeni prilikom anketiranja flotnih kupaca

Legend
toyota%20fleet.jpg

Toyota i Lexus su nadmašili očekivanja britanskih flotnih menadžera, nakon što su dobili najbolje ocene u industriji, u svim ključnim segmentima, prilikom istraživanja mišljenja flotnih operatera koje je obavila agencija Sewells („Sewells Fleet Operator Attitude Survey”).

Istraživanje mišljenja flotnih operatera za 2011. koje je obavio Sewells, specijalista za automobilska istraživanja iz Ujedinjenog kraljevstva, pokazuje da su „kvalitet i pouzdanost”, kao i „servis, održavanje i troškovi popravke” najvažnije stavke za flotne kupce kada biraju vozilo. Ova studija pokazuje da su to područja u kojima Toyota briljira i postiže najviše ocene među „glavnim” proizvođačima, kada su u pitanju troškovi SMR (servis, održavanje, popravke), a takođe dobija pohvale i za kvalitet i pouzdanost svojih vozila.

Lexus je slično ocenjen najvišim ocenama za troškove SMR, među premium automobilskim markama.

Ovo istraživanje je priznanje flotnoj prodaji Toyote i Lexusa, čiji je cilj da ispuni prioritete kupaca i isporuči širok asortiman modela, prilagođen njihovim potrebama.

Johan Verbois, generalni direktor Toyota Lexus flotne prodaje i remarketinga, je rekao: „Oduševljeni smo rezultatima Sewells istraživanja u Ujedinjenom kraljevstvu. Drago nam je što vidimo da su naši napori prepoznati od strane donosioca odluka u ovoj industriji. U proteklih nekoliko godina dodatno smo investirali širom Evrope, jer je flotna prodaja sada glavna smernica za 2012. i godine što predstoje. Nastavićemo da vredno radimo kako bi obezbedili da Toyota i Lexus flota zadovolji potrebe naših kupaca, ponudi sveobuhvatnu i visokovrednu uslugu za poslovne korisnike, te isporuči inovativne nove proizvode.”

PR Toyota
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
To je zato sto nemaju elektronike, zato se ne kvare :cool: :D

:lol::lol::lol: :cool:


Za lexus mi je to normala ali od toyote me iznenadilo pravo.Nisma znao :icon_smile:

Kako nisi znao, pa Toyota je vjerovatno najpouzdanija marka automobila na svijetu već decenijama?;)
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
To je zato sto nemaju elektronike, zato se ne kvare :cool: :D

:lol::lol::lol: :cool:


Za lexus mi je to normala ali od toyote me iznenadilo pravo.Nisma znao :icon_smile:

Kako nisi znao, pa Toyota je vjerovatno najpouzdanija marka automobila na svijetu već decenijama?;)

Znao sam da su najveci,i fkt imaju predobrih modela koje bih rado posjedovao ali da su toliko kvalitetni i pouzdani nisam znao.A i gdje cu znat kad e ovo Bosna i VW je vrh.
Meni je njihov najdrazi model avensis 2004-5 godina nekako mi je najbolji od svih.
 
Top