Toyota Corolla E12- by mario ala

Toyota Corolla E12- by mario ala

Član
Moj prvi japanac, koji je definitivno najbolje auto koje sam imao, proizveden 2002, radio sam malo po njemu, stanje je kao i prvog dana kad je izišao iz tvornice, održavam ga urednim koliko god mogu, nikad nijedan kvar, potrošnja od 4.5 pa dalje..
posebno mi je draga ova corolla sto je rijetke crvene boje :)
do sada:
alu felge
xenoni
ts maska
farbana kociona klijesta
nastavak auspuha
krovni spojer koji je danas stigao poštom i za koji dan se farba
led osvjetljenje unutrašnjosti i vanjštinje
tablice bez okvira
i tisuće sitnica..

slijedi spuštanje, zatamnjivanje, pragovi koji ce biti zadnji dio plastičarenja :D
slike poredane po datumu do novijih
prvo felge i antenica



Uploaded with ImageShack.us
farbanje kliješta i nastavak auspuha

staraaa slika sa autootpada :D

LED

TS maska, plavkaste zarulje zmigavaca, tablice bez okvira


Toyota anti teft

xenon

oči u oči s nasljednikom



sad nemogu dočekat farbanje spojlera, uskoro još slika, pozdrav
 
Član
:cool:

Oduvijek mi se sviđala, a ne ističe se ni jednim detaljem posebno osim što je "nepoderiva", narodski rečeno, a i kao svaka Toyota.
 
Član
hvala na dobrim komentarima.. za sad ;)
spojler odnesen na farbanje, sad se mislim kako cu ga prečvrstit za auto, hmm..
OmO je napisao(la):
Lijepa Toyota, samo bi joj dobro dosle neke vece felge ;)

naravno, kao i svakom autu :p
u planu je to ali imam puno auta pa ne stignem sve, a prije toga ce siguno doc zatamnjivanje i spuštanje!
 

EE9

Član
Gade mi se više ovi japanci...svakim danom ih je sve više...

























P.S.
Tako i treba... :D ...a inače Todžota ti je super i da kojim slučajem HONDA nije moj prvi izbor, sigurno bih vozio nešto od gazde Toyoda-e! ;-)
Btw, koji ti je motor u ovoj japanki...1.4 ili 1.6?
 
Član
EE9 je napisao(la):
P.S.
Tako i treba... :D ...a inače Todžota ti je super i da kojim slučajem HONDA nije moj prvi izbor, sigurno bih vozio nešto od gazde Toyoda-e! ;-)
Btw, koji ti je motor u ovoj japanki...1.4 ili 1.6?

zađi u podforum njemačkih vozila, al opet ćeš se vratit među nas :p
kotura se na manjem motoru :D

e da prije ovog auto imao drugo 1.8 90ks, kad sam sjeo u toyotu i zavrtio taj mali vvt-i, nisam znao koji je motor i izletim ovoj gazdarici fino se vrti ova ''dvadesetka''
jer je išao bolje od bivšeg auta, ona me nije razumjela (ko i svako žensko) i kasnije vidio u papirima da je 1.4, ostao iznenađen, ima dobre preformanse za tih 100ks, a potrošnja bagatela!
po gradi troši 6L, miješane 5,3, obožavam toyotu!!! :cool:

e da i nikad brže nisam kupio auto i da sam manje razmišljao, žena je htjela nešto starije i manje, kupila je rollu novu na kredu i strah je bilo to vozit, ja ju poznavao i kažem pa vrati im i zamijeni yarisa, aj daj prije da ju probam..
-probam
-oš prodat
-neznam.. hmm
-evo novac
-evo ključevi :lol:
 
Top