toyota celica-iskustva

toyota celica-iskustva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ljudi zanimaju me vasa iskustva sa toyotom celica. ova je 1990 god. 1.6 benzin. pa da vas pitam ako je neko vozio, kako se krecu dijelovi, potrosnja i tako?
 
Član
Ma odličan autić, i sam imam jednu i zaista što se tiče kvaliteta i performansi čista 10-ka.
Sada najvažnije je od koga uzimaš i u kakvom je stanju, jer imaju neke bitne stvari na koje se mora obratiti pažnja.
Poznajem dosta Celica koje se vozaju kod nas, jer su njihovi vlasnici naručivali neke dijelove preko mene, a i sam sam vozio sve modele počev od modela T16, pa do ove zadnje 2000+.
Ne znam koja je cijena u pitanju, ali mislim da ako ne ideš na previše jak motor bolja varijanta bi bio motor 1.8, jer je potrošnja ista, a dosta bolje ide. Naravno ako hoćeš snagu tu je 2.0 16-ka kao što je kod mene.
Eto ako ti bude trebao savjet ili pomoć tu sam ;)
 
Član
2FAST je napisao(la):
Ma odličan autić, i sam imam jednu i zaista što se tiče kvaliteta i performansi čista 10-ka.
Sada najvažnije je od koga uzimaš i u kakvom je stanju, jer imaju neke bitne stvari na koje se mora obratiti pažnja.
Poznajem dosta Celica koje se vozaju kod nas, jer su njihovi vlasnici naručivali neke dijelove preko mene, a i sam sam vozio sve modele počev od modela T16, pa do ove zadnje 2000+.
Ne znam koja je cijena u pitanju, ali mislim da ako ne ideš na previše jak motor bolja varijanta bi bio motor 1.8, jer je potrošnja ista, a dosta bolje ide. Naravno ako hoćeš snagu tu je 2.0 16-ka kao što je kod mene.
Eto ako ti bude trebao savjet ili pomoć tu sam ;)

ma izletila mi je jeftino ova 1.6 jedan lik prodaje pa reko da se raspitam. ono, meni je dosta taj 1.6. sad na sta trebam obratit paznju kod kupovine takvog auta i koliko ti mislis da bi cjena ovo auta trebala bit?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top