Toyota Celica 1978

Toyota Celica 1978

Član
Evo da i ja predstavim i svoje auto :D
Vozim Toyotu Celicu 1.600 60 ks drugi sam vlasnik auta vozim je vec tri godine i dobro i sluzi. Ocu malo da je sredim da lici na oldtajmera ima svoj orginal motor i radio kao doksa...
slika050.jpg

slika043.jpg
236341119332188276851000.jpg
236341119382588271811000.jpg
236341119339688276101000.jpg
 
Član
A brate odlično očuvan primjerak :icon_eek: svaka čast čuvaj ga i nemoj čunirati ja bi ovo ostavio kako je vrijedi ti to para nisi ni svijestan...
 
Član
i ja prvi put vidim ovo, mislim da ni na slikama nisam vidjao, u svakom slucaju predobro ocuvano auto izgleda
svaka cast
 
Član
fino izgleda, ali felne skidaj, nadji nesto originalno, jest da su rijetke, ali neke old school, ipak je to old timer...moj savjet, samo fabrika, nista tuning picke materine, samo u fabricko stanje ga dovedi i to je to...
 
Sve je to fino i krasno, fabrika ono ovo, al ja bi to ipak patosiro :D i neke bolestine od fela, 8, 9, 10 jota i sl :cool:

salu na stranu, fakat ocuvan primjerak, i iskreno, ni ja nikad vidio ovaj model, cak ni na slikama.
 
Član
stvarno je u super stanju, bas mocan auto.

evo moj prijedlog za "napucavanje". mislim da bi tvoja izgledala cak i bolje jer imas chrome branike. ;)

IMG_4098.jpg


0907001356.jpg
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
stvarno je u super stanju, bas mocan auto.

Baš fina Toyota nema sta planiram je sredjivati ali sredjujem prvo mehaniku pa cu onda unutrasnjost pa lice. Sto se tice auta to je kao doksa radi prede kao mačak u poslu :D
hvala vam svima na dobrim komentarima POZDRAVVVVV

vladica85 je napisao(la):
Svaka cast na ovom primjerku a nisam ni sumnjao u pouzdanost japanca;)

Hvala ti :)
 
Član
sub3r je napisao(la):
5cm od asfalta, old school felge najmanje 8 jota, nek ti to bude smjernica :D

Felne su vec planirane ali je razmakfeliga 11 cm a kod standarnih je 10 i nesto
a da busim rupe necu to mi je rizik :)

..323.. je napisao(la):
Lijep prijerak toyote imas,izgleda bas ocuvana.Svaka cast. ;)

Hvala ti:icon_smile:

sub3r je napisao(la):
5cm od asfalta, old school felge najmanje 8 jota, nek ti to bude smjernica :D

Kao što ti kažeš old school a za fele cemo tek kasnije na ljeto :)

Ovakve sam fele planirao na nju da stavim
1288364755.jpg
 
Top