tourdebih.blogger.ba/

tourdebih.blogger.ba/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo slika na mom blogu, blog je o našoj BiH...
Sve slike sam uradio lično ja, znači nema kradje s neta.
Ovom prilikom pozivam sve forumaše da mi se pridruže u projektu da našu BiH predstavimo svima u što boljem svjetlu.
Znači, uslikate svoj grad, posaljete mi fotke na: mismet85@fakat.ba
i ja ih uplodam na blog, sa naravno potpisom autora slika. Slike ukradene s neta ne primam, samo fotke koje ste lično vi uradili.
adresa bloga je:

http://tourdebih.blogger.ba/

P.S. minimalna veličina fotke: 800x600
 
Član
potrudicu se ja da uslikam zenicu,i njene ljepote,ovo sto vec ima na blogu nije nista posebno,ima i ljepsih dijelova;)
 
Član
Svidja mi se ova ideja!
Cim dodjem u Konjic, potrudit cu se da ga fino uslikam :) I saljem
Jedino sto je na bloggu malo nepregledno, cas ovaj grad, cas onaj.
 
@edoze znam vjeruj mi, al ovo je ono sto sam ja poslikao, nisam htio krasti tudje fotke s neta...
@poKle super, nikada nisam bio u Konjicu, baš bi volio vidjeti kako izgleda...

Hvala momci i šaljite slike, jer najbolje gradske ljepote poznaje onaj ko je u tom gradu odrastao.
 
Član
ja cu se potrudit,sad nsesto ni nemam,samo slike na kamberovica polju,to sam slikao da stavim kao pozadine kad radim u PS...a bice uskoro...kad uhvatim vremena,kamericu u ruke i malo prosetat;)
 
edoze je napisao(la):
ja cu se potrudit,sad nsesto ni nemam,samo slike na kamberovica polju,to sam slikao da stavim kao pozadine kad radim u PS...a bice uskoro...kad uhvatim vremena,kamericu u ruke i malo prosetat;)

Bravo, to se cijeni, svaka cast.. ;)
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ja cu se potrudit,sad nsesto ni nemam,samo slike na kamberovica polju,to sam slikao da stavim kao pozadine kad radim u PS...a bice uskoro...kad uhvatim vremena,kamericu u ruke i malo prosetat;)

Bravo, to se cijeni, svaka cast.. ;)

nije bravo nego alfa 145:icon_biggrin:
 
Član
ej druze,pa ti hodao oko moje zgrade,ja zivim kod glavne autobuske stanice,ev sad vidio sliku:icon_biggrin:
 
edoze je napisao(la):
ej druze,pa ti hodao oko moje zgrade,ja zivim kod glavne autobuske stanice,ev sad vidio sliku:icon_biggrin:

Cesto sam ja u Zenici, prvenstveno radi Ajdina, a i zato jer mi je Zenica fakat prelijep grad...

elmir je napisao(la):
ev ja cu uslikati travnik..moze li? ocu da ja budem zaduzen za travnikkk

Moze drug, nema problema, samo fotkaj...

Pravo mi je drago, nisam se nado ovakvom odzivu, ljudi svaka cast!!! ;)
 
Evo vec sam dobio slike od PoKle, Konjica grada, eo idu odmah na Upload...
PoKle svaka cast!

EDIT: Slike su uplodane i na Blogu su...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top