Totalno unistila auto a samo htjela da se parkira

Totalno unistila auto a samo htjela da se parkira

Član
kad se treba hoce da parkira :icon_eek::icon_eek:

http://www.source.ba/clanak/620418234486/vijesti/Totalno%20uni%C5%A1tila%20auto,%20a%20samo%20htjela%20da%20se%20parkira/?ref=najcitaniji
 
Član
jebla mater,vidis ti rospije htjela pobjec,da se meni ovako desi,i da je uhvatim kosti bi joj polomio:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

al da je glupa,glupa je. Doduse vjerovatno se prepala,pomelo je i onda nista nije mogla da uradi kako treba. Mada i dok je ajmo reci bila ok vidjelo se da ne zna vozit,ne okrece joj se volan nesto:lol::lol::lol:
 
Član
ahahahhaha ja glupace boze me sacuvaj isto da hoce da razvali auto :icon_mad::icon_mad: hahah ;) pod kakvim je ona drogama haha :D
 
Član
hahahahhahahahha..ee ovo moje oci nisu jos vidjele...nebi joj dao ni kolica za djecu da vozi...ccccc :icon_mad:
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dajem prijedlog da se usvoji zakon da kad je zena za volanom da se auto tako oznaci kao naprimjer slovom P ili kao "beba u autu" :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma ovo nema veze sto je ona zena...nego ovo je toliko perverzna glupaca da je sramota za ljudski rod uopce, ne samo za zene ;)
 
Top