topnicki dnevnici

topnicki dnevnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo radi cega je nastala tolka trka u hrvatskoj :)

20039134007978684713767.jpg

20039134007982684813767.jpg

20039134007990685013767.jpg

20039134007706677913767.jpg

20039134007714678113767s.jpg
 
Član
Ja u petak na terenu...doša na novo gradilište. Novo gradilište uvijek najgore prvi dan – dok ne skužiš...što treba raditi...gdje što stoji...gdje je birtija...ko vozi bager...ko je na kamionu...kako se radnici zovu....ma za popizdit. I tako ja dođem tamo...reko šefe eto me...javljam se na dužnost. Kaže šef...eto to ti je to...ono tamo ti je to...a ono skroz tamo ti je od onog tamo to. Reko «A gdje je ono?»....e veli...ono ti je tamo i ovo ide tu.


Reko a sa tim kamo kasnije? E veli to spizderi tu i obavezno prekopaj cestu i nabi ju valjkom. Reko kako se zove ovaj na bageru? Kaže zove se Robi. «Ajmo Robi pali cirkular i zamnom». Došli na mjesto zločina....reko stavljaj pikamer na bager i deri....»Kud derem?»...sprej u ruku...crta....reko «Ovuda». Šiša onaj bager...dere...veli «Poderano!»...Reko «miči de se sotim svojim govnom...zovi onog da dopelja cjevi». Krknušmo mi ta sva sranja u kanal...zasušmo ga...reko «Zovi de Brku da dođe sa valjkom» Eto vibro valjka...dere valjak...vibrira...stojim ja sa strane i čudim se...čudim se da kako je nevjerovatno da mi od vibracija valjka vibriraju jaja u gaćama....što ga više ovaj dere oće jaja van iz gaća. Dolazi radnik veli «Šefe mi nabili»...vraćam ja desnom rukom ona jaja nazad u gaće...reko «Nabio si ti kravu straga....pali de taj valjak i deri to...deri dok Japanci ne pošalju faks da im se kuhinja trese sa druge strane!» On nazad u valjak...opet dere....nabija on to...meni opet vibrira oko jaja...opet ispadaju...ja ih opet vraća....reko «Gasi valjak...dobro je...a i neda mi se stalno jaja namještat». Samo što ovaj ugasi valjak....opet meni oko jaja vibrira...reko «gasi valjak!!»...kaže «Pa ugašen je»...ja da napipam jaje – kad ono vibrira mobitel. Zove suzdržani kreativac veli...»Ja neznam što se dešava al kod tebe na blogu 70 ljudi!»...MOLIM? Veli eno ih ka muva...sigurno si negdje objavljen.


Od tada pa do navecer zvali svi redom...te eno te na rtl teletekstu...te eno te u jutarnjem...pa na t portalu...pa na p*i maternoj...nema gdje me nisu stavili....i to zbog topničkih dnevnika. Pa nemoš vjerovat. Da je to toliko odjeknulo da se vuklo po svim portalima. Još mi fali da me SIS pobere sa terena pa me spandrči u neku špajzu i počne:
- «Od kud ti topnički dnevnici!!!»
- «Paaaaaa...paaaaaa......to sam ja izmislio!»
- PLJUUUUUUUUUS ŠAMARČINA «Ne laži. Znamo mi takve kao što si ti! Od kud ti? Govori?»
- «Pa majkemi izmislio sam!!!!»
- PLJUUUUUUUS ŠAMAR «Ko je Mile? Ko je Pero?»

Stvarno se nisam nadao da će toliko pažnje privuć to čudo od «topničkih dnevnika». Nego...j*emu mater...kad su već toliko popularni...ima'l neko da ih oće kupit? Eto prodajem topničke dnevnike...svih 7 stranica....orginal...nikad korišteni...samo ja dirao. Sad lijepo kako ste razglasili da postoje sad lijepo razglasite da se prodaju. Ko da više....pa ako bog da da ih prodam za 10 000 kuna....a onda? – haj lajf....boooli me k* onda...10 000 kuna laganih u džep....kupim si kakav dobar auto...stančić kakav...malo nove obleke....završim tečaj za golf...posjetim u zagrebu muzej suvremene umjetnosti...malo u život...proputovat malo svijetom...ono...el? Što vi velite?

p.s. hvala svima na dobrim komentarima na post «topnički dnevnici» a nisam odgovarao svakom pojedinačno jer vas je bilo...ko nikad do sad...eto pa vas ja sad sve u šutu gladim po glavi i kažem HVALA

p.s.2. - danas u 19 sati chatamo kod mene na blogu pa razmislite ko nudi koliko para za dnevnike....i ne skrtarite pizda mu materina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top