Toplina i subwooferi

Toplina i subwooferi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Nadam se da nisam fulao podforum. Uzeo sam subwoofere, i imam jedno pitanje. Kod mene ce oni biti okrenuti prema zadnjem staklu, tj. prema gore, na staklima imam crne folije i pitam se hoce li im stetiti sunce i vrelina (mjesto na parkingu je izlozeno suncu), i ima li kakav nacin da se to sprijeci? Pomazu li ista one folije sto se stavljaju kao zastita armaturnoj ploci?
 
Član
Da, bitno je samo da ne udara drito u woofer, toplina i ne igra neku veliku ulogu! Od sunca brzo popucaju membrane!
 
Član
Ma ako parkiras auto negdje na suncu, samo prekrij nekom krpom ili prekrivkom koja ne propust asunceve zrake i dobar :)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Da, bitno je samo da ne udara drito u woofer, toplina i ne igra neku veliku ulogu! Od sunca brzo popucaju membrane!

Veoma bitno!!!
isto tako cuvas gumu crnu oko membrane jer od toplote se razpusta kao i svaka guma pa bas dobija slobodan hod i zvuci mekse...
P.S. jesi li pokopcao sve, kako svira u hondi, jesi li zadovoljan???
 
Početnik
Ok, znaci ona folija koja se koristi za armaturu moze posluziti..thanks...P.S. nisam jos postavio, ganjam jos neke stvari, a ubrzo ako Bog da kupujem kompletne instalacije za struju za pojacalo, jer nemam nista u autu; a trazim i rezervnu sajbu, za svaki slucaj :)
 
Član
Sumljam za sajbu da bi ko vadio i nosio ONO onolike velicine i tezine a kad bi ih vadio iz kutije trebalo bi mu jedno pola sata, jedino pojacalo je lakse skinuti... :)
 
Početnik
Ma mislio sam na udar niskih frekvencija :), a ionako se sa novim razmjestajem mora kopati jedno pola sata da se dodje do pojacala :)
 
Član
ja san naopako okrenut bas ima oko 7-8 miseci, i sunce i naša pijanstva i svega je bilo al nikad ništa, pa sad neznan šta da rečen, al isto mislin da mu smeta sunce
 
Početnik
bolje hladjenje ima zavojnica pogotovu ako se radi o kompresiji , ako imas folije na staklima onda je to i vise nego dovoljna zastita, ako je gumeni ovjes on ne istruhne vremenom nego onaj pjenasti ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top