Top Gear Lexus LF-A + Stig Lap (HD)

Top Gear Lexus LF-A + Stig Lap (HD)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/FB2dnNDpS6k&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/FB2dnNDpS6k&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
Auto je:icon_eek: Tu nema rijeci!
Kakav istancan osjecaj za neke detalje:cool:
Predrkano izgleda mnogo, ali mnooogoooo:cool:
Samo, 340.000 :icon_question:
Mislim da ne vrijedi toliko:icon_sad:
 
Član
Fina vozilica, samo preskupa. Ja bi prije Ferrari i to ne samo zato jer je jeftiniji :icon_biggrin:
 
Član
Više je pokazao nego što sam ja očekivao, uz Porsche CGT, najperverzniji V10 zvuk koji sam čuo...
 
Član
340 000 funti, pa bas su ga pretjerali, meni lici na neku ulicnu trkacu masinu nista vise, mada jeste dobar ali sa ferrarijem i lamborginijem pa i porseom ne moze definitivno.
Kao sto rekose "Cijena nije sa ove planete".....
 
Auuuh heben autek,krivo mi samo sto je krug vozen po veoma mokroj podlozi,bas me zanima kako bi se pokazao u normalnim uvjetima.

Kako god,fakat preskup,6x skuplji od GTR-a,no thanks,no i dalje zanimljiv autek skroz ;)
 
Član
mocan je nema govora,zvuk perfektan,unutrasnjost mi i nije nesto posebno,ali sve u svemu extra je,cijena jeste prenabudzena,ali sta je tu je;)
 
Član
ahahaha koji ludjaci j*ote :D sto se tice auta, zvuk motora je j*ena perverzija, autor predobar, fazon sa tachom ne da je dobar, vec ostale premium marke treba da se postide, premocna furka, cijena presmijesna dobro je rekao: At the end of the day it's just a Lexus, zalosno ali istina :p no thnx radije mi lambo
 
Član
Gledao bas jcer ovu emisiju! Sve super, autich za desetku al cijana! :icon_eek: Ali opet to nije ni bitno za nas kada nikada i necemo imati novca za ovakve super sportase! :icon_smile:
 
addo je napisao(la):
Gledao bas jcer ovu emisiju! Sve super, autich za desetku al cijana! :icon_eek: Ali opet to nije ni bitno za nas kada nikada i necemo imati novca za ovakve super sportase! :icon_smile:

;) , slažem se, nema smisla spominjati cijenu, pogotovo za većinu nas koji ih samo gledamo ovako kroz ekran i ponekad na cesti.
U svakom slučaju, 1 min i 22 sek po mokroj stazi, impresivan rezultat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top