TOP GEAR KORISTIO FERRARIJEVE REPLIKE

TOP GEAR KORISTIO FERRARIJEVE REPLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
TOP GEAR KORISTIO FERRARIJEVE REPLIKE
Slučaj je razriješen tako da su iz emisije snimljene u Hong Kongu izbačeni svi kadrovi s Ferrarijem
topgear_ferrari.jpg

Nakon što je do Ferrarijevih čelnika doprla vijest kako članovi britanske superpopularne emisije Top Gear na svjetskoj turneji u Australiji nisu koristili originalni automobil s propetim konjićem, urednicima spomenutog tv-showa upućen je službeni prigovor. U tom pismu se traži da se na posljednjoj stanici svjetske turneje u Hong Kongu u kadru vrti isključivo originalni Ferrari, jer kako kaže glasnogovornik slavne talijanske tvrtke iz Maranella, 'sve ostalo je prevara'. BBC-jev šef komunikacija Philip Fleming je priznao kako su u Top Gearu koristili Ferrarijevu repliku, a ovaj slučaj je razriješen tako da su iz emisije snimljene u Hong Kongu izbačeni svi kadrovi sa slavnim talijanskim superautomobilom.
 
interesantno, cuo sam da su te replike bile bazirane na Toyori MR2, pa eto ako ko ima MR2 moze slobodno napraviti Ferrarija:)
 
Član
ma daj lipu-u bilo sta, napravice ti sta hos :lol: inace, emisija je na discovery-u subotom u 20:00... :cool:
 
Legend
olensoner je napisao(la):
interesantno, cuo sam da su te replike bile bazirane na Toyori MR2, pa eto ako ko ima MR2 moze slobodno napraviti Ferrarija:)

ima na netu projekat, kako se pravi "replica"..

eo naletih na jedan od linkova
http://www.allaboutauto.us/2007/06/11/Fun_things_to_do_with_your_MR2_Ferrari_360_replica.html

ima i detaljno..
 
.nOKe je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
interesantno, cuo sam da su te replike bile bazirane na Toyori MR2, pa eto ako ko ima MR2 moze slobodno napraviti Ferrarija:)

ima na netu projekat, kako se pravi "replica"..

eo naletih na jedan od linkova
http://www.allaboutauto.us/2007/06/11/Fun_things_to_do_with_your_MR2_Ferrari_360_replica.html

ima i detaljno..

nije ovo lose, u njemackoj se MR2 moze kupiti za 8-9000 eura i dodaj jos toliko za sve dijelove i ostalo, sve te izadje nekih 25000 eura, ali opet ne bih se sramotio pa vozio ferrari replicu, radije bi obicni MR2 vozo:D
 
Član
Ma ko kod nas zna jel replika,eno možda je onaj Gašijev Ferrari replika,al niko nije skontao,otkud znaš :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top